reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Zapomniałam wam napisac, ze kupiłam sobie pierwsze ciążowe jeansy 🙈. Mieszczę się jeszcze w niektóre „stare”, ale odpinam guzik, bo mnie cisną. Jak boli podbrzusze, to jednak ten ucisk jest nieprzyjemny 🙄. Mam tez rajstopki ciążowe, bo w niedziele jedziemy na chrzciny i dla wygody ubieram sukienkę 😊.
Ja też muszę kupić jakieś rajstopy i legginsy. W te z pierwszej ciąży nie wejdę 🙆
 
reklama
to ta grupa?
 

Załączniki

  • 69b566ca-ccc5-4c76-b990-f7182a93eb00.jpeg
    69b566ca-ccc5-4c76-b990-f7182a93eb00.jpeg
    43,3 KB · Wyświetleń: 40
Ja chyba dziewczyny będę się z Wami żegnać, wczoraj byłam na wizycie pęcherzyk dalej pusty i niewiele urósł...
Hej ,ja byłam tu od początku prawie bo om 29.08 ,ale niestety nie udało się. Pęcherzyk najpierw był pusty ,potem coś malutkiego się pojawiło, ale bez tętna widocznego.wizyta 18.10 potwierdziła poronienie zatrzymane.bylam w szpitalu dobę, zabieg łyżeczkowania 😪.trzymaj się-może u cb jeszcze nic straconego.
Za resztę dziewczyn tez trzymam kciuki❤
 
Z seksem człowiek wytrzyma ale mając tak malutkie dziecko nie wiem jak unikniesz dźwigania. Jakie dostalas leki? Czemu teraz takie postępowanie ze nagle zakaz tego i tego?
utragestan 200mg. Wczoraj jak się podcieralam była niteczka krwii, jednarazowo. Na usg lekarz zobaczył coś co może podkrwawiac, stąd takie działanie
 

Załączniki

  • 57a64987-eea3-4301-b3ab-cd2c2bbcae64.jpeg
    57a64987-eea3-4301-b3ab-cd2c2bbcae64.jpeg
    35,2 KB · Wyświetleń: 58
Zapomniałam wam napisac, ze kupiłam sobie pierwsze ciążowe jeansy 🙈. Mieszczę się jeszcze w niektóre „stare”, ale odpinam guzik, bo mnie cisną. Jak boli podbrzusze, to jednak ten ucisk jest nieprzyjemny 🙄. Mam tez rajstopki ciążowe, bo w niedziele jedziemy na chrzciny i dla wygody ubieram sukienkę 😊.
Jejku myślałam, że mnie tylko ciśnie już 😁 bo jakoś tak bardzo szybko, tak mi się wydaje. W zeszłym tygodniu chodziłam w jednych spodniach, było ok, zakładam dwa dni później i już jakiś taki dyskomfort, małe się zrobiły 🙈
 
A czy która z Was nosiła może ciążowe rajstopy uciskowe? Pierwszej lub drugiej klasy ucisku, nie takie profilaktyczne albo zwykłe ciążowe. Bo ja muszę takie nosić, miałam usuwane żylaki. Teraz noszę pończochy albo czasem podkolanówki, zastanawiam się czy takie rajstopy bardzo ciężko się zakłada. Bo z pończochami codziennie rano mała gimnastyka ;) a rajstopy pewnie gorzej, więc się trochę obawiam 😐
 
Ja mam dzisiaj wizytę o 20.30 - trzymajcie kciuki proszę by moje obawy i stresy był nieuzasadnione.
Poł nocy się męczyłam sama ze swoimi myślami, choć wiem że stres nie pomaga i jest tu totalnie zbędny, to kompletnie nie mogę sobie z tym poradzić. Oby do wieczora. Teraz zabieram się za pracowanie i będę starała się nie myśleć - wybaczcie mi ale odezwę się dopiero wieczorkiem jak będę już po wizycie.
Proszę trzymajcie kciuki najmocniej jak się da.
Z góry bardzo Wam dziękuję za każde wsparcie, jest dla mnie nieocenione ❤️
 
reklama
Ja mam dzisiaj wizytę o 20.30 - trzymajcie kciuki proszę by moje obawy i stresy był nieuzasadnione.
Poł nocy się męczyłam sama ze swoimi myślami, choć wiem że stres nie pomaga i jest tu totalnie zbędny, to kompletnie nie mogę sobie z tym poradzić. Oby do wieczora. Teraz zabieram się za pracowanie i będę starała się nie myśleć - wybaczcie mi ale odezwę się dopiero wieczorkiem jak będę już po wizycie.
Proszę trzymajcie kciuki najmocniej jak się da.
Z góry bardzo Wam dziękuję za każde wsparcie, jest dla mnie nieocenione ❤️
Będzie dobrze, ja już widzę to pracujące serduszko ❤️ trzymam kciuki za Twój spokój 😊
 
Do góry