reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

W końcu Was nadrobiłam 😁 trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty. Fajnie już wyglądają te nasze maleństwa na usg. Ja mam w sobotę wizytę i nie mogę się doczekać. Dzisiaj byłam na badaniach i czekam na wyniki. Wysłałam prośbę o dołączenie do grupy na fb.
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Ja właśnie wyszłam z USG.
Wg USG 9tydz+ 0, wg OM 8tydz+5
Serduszko pięknie bije 167 u/min
Niestety mam krwiaka 41mm x 9mm :(
CRL 23,7 mm

Zalecenie oszczędzającego trybu życia, zero dźwigania.
Następne usg + test PAPPA 28.11.
Mam nadzieję, że do tego czasu po krwiaku nie będzie śladu.
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące!
 

Załączniki

  • 20221103_110641.jpg
    20221103_110641.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 74
Uwaga wpadam do Was na chwilę z kilkoma informacjami. Po pierwsze, dzisiaj wam zrobię dział otwarty, czekam też na listę do działu zamkniętego. A poza tym, jeśli myślałyście o zrobieniu testu przesiewowego, to w Centrum Medycznym Damiana dla 10 mam czeka zniżka, tylko proszę napiszcie do mnie.

Test.png
 
Cześć Dziewczyny,
Ja właśnie wyszłam z USG.
Wg USG 9tydz+ 0, wg OM 8tydz+5
Serduszko pięknie bije 167 u/min
Niestety mam krwiaka 41mm x 9mm :(
CRL 23,7 mm

Zalecenie oszczędzającego trybu życia, zero dźwigania.
Następne usg + test PAPPA 28.11.
Mam nadzieję, że do tego czasu po krwiaku nie będzie śladu.
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące!
Super zdjęcie 😍 ja się dzisiaj tez zapisałam na usg+test pappa na 21.11. Dostałaś jakieś leki na krwiaka ?
 
U mnie identyczna sytuacja. Tylko glukoza 85
Ja miałam cukrzycę ciążową poprzednio i bym wolała, żeby ten wynik był niższy 🙆 ale najważniejsze że w normie. Myślę, że nie będę musiała teraz robić krzywej.
Właśnie wróciłam ze sklepu z pakietem: suchary na mdłości, migdały na zgagę i żurawinę na bakterie w moczu 🙆
 
reklama
Do góry