reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

To dopiero sam początek, beta w środę 56, w piątek 117 a dziś czyli 5 dni później 287. Ciężko powiedzieć kiedy była owulacja ale prawdopodobnie koło 7.10, może nawet kilka dni później.

OM 7 września ale ja mam mocno przesuniętą owulację. Zrobię betę w piątek to już pewnie się dowiem na czym stoję.

Najgorsze że nie wiem już czy wracać do pracy czy brać wychowawczy na kilka miesięcy z nadzieją że wreszcie zajdę w udaną ciążę. Już niby wszystko w pracy ustalone, głupio teraz mieszać, ale też niepotrzebne mi dodatkowe stresy. A u nas w firmie nieciekawie, dużo zwolnień itp, aż się nie chce wracać.
Nie chcę podcinać skrzydeł, ale tak beta po 5 dniach tak średnio wygląda ;/
 
reklama
Ja mam 98 glukozę na czczo, a tsh 2,82 a miałam koło 1 teraz jak zaszłam to tak skoczyło do góry, OGTT tez już miałam gdy diagnozowano mi IO mam nadzieje, że diabetolog i dieta wystarczy, i uniknę insuliny :/
 
Jak dopisujecie mnie do listy to OM 19.09 termin wypada na 26.06 😊 prywatnie może @aniaslu założyć ❤️ ja moderatorem nie mogę być. Mam 8 latka jeszcze na pokładzie a, że chodzi do szkoły mam co robić dniami 😊😊.
To zbierz listę, kto ma mieć dostęp, napisz do mnie na priv i działamy :)
 
U mnie 94 🙈 też muszę zrobić ponownie, ale jak wypić tą glukozę jak mam ciągle mdłości.. w dodatku Tsh mi skoczyło na ponad 4.. a dwa dni później ponad 3.. jeden lekarz przepisał euthyrox 25, drugi mówi, że mam brać 50
Po jakim czasie brania tabletek robicie ponowne Tsh?
U mnie glukoza 96, ale ja wczesniej po 23ciej jadłam i to sporo +, batonika 😅
Cały dzień mam mdłości i dopiero około 22/23 jest mi troszkę lepiej i jem....
Także w tym lub koljenym tygdoniu muszę się przypilnować, aby po 18 nie jeść i wtedy jeszcze raz robie glukozę. Oby mnie ta krzywa teraz ominęła, bo nie wyobrażam sobie jej robić z tymi mdłościami. A wymiotować przed labolatorium to też tak słabo :)
Ja miałam tsh 3 i z dawki 100 sama zmieniłam na 144, bo tylko taką miałam mozliwosć zanim lekarz mi wypisał receptę Brałam tak 2 tygodnie prawie i tsh 0,55. Także ja bym poszła sprawdzić po ok 2 tygodniach.
 
Dziewczyny mam trochę problem. Byłam dziś u lekarza, na NFZ pierwszy raz. Jestem 8 tc+1. Zbadała mnie tak ogólnie, na USG widać że bobo ma ok. 1.5 cm, wszystko jest ok. Dostałam kartkę na badania moczu, glukozę (coś jeszcze ale nie dam rady rozczytać). Problem jest taki, że pracuję tylko do końca listopada, mam umowę zlecenie. Później chciałabym wyjechać do narzeczonego do Austrii i tam prowadzić ciążę- znaleźć jeszcze prace na te kilka miesięcy, bo sytuacja życiowo-finansowa nie jest najlepsza (nie jest też najgorsza, stać nas na dziecko, ale chciałabym odłożyć też trochę zanim się urodzi). W związku z tym nie wiem co robić...czy wybrać ginekologa jako prowadzącego? Czy coś mnie zobowiązuje do chodzenia tam prywatnie, jeśli stracę prawo do NFZ? Nadal nie dostałam karty ciąży...
 
Caly dzien jest mi smutno i chce sie plakac😔 na innej grupie czerwcowek 3 dziewczyny sie pozegnaly bo serduszko przestalo bic😥ja z zplaczem zadzwonilam do lekarza umowic sie na jutro na usg i strasznie sie boje😞moj narzeczony mowi ze niepotrzebnie wchodze na grupy i sie stresuje😕
Ja też jutro mam wizytę i ta sama obawa 😔 kurcze to dopiero 10tc i człowiek ciągle w stresie...
 
reklama
Do góry