reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Serduszko bije pięknie w poniedziałek na tym USG, ale ten pęcherzyk mnie dobił. A byłam taka szczęśliwa no nic, jutro rano dzwonię do lekarza innego umowie się i zobaczymy co powie. Mam dobrego prywatnie, chciałam poczekac jeszcze z tydzień i dopiero do niego się wybrać, u mnie jest teraz 6t5d. No nic pozostaje mi chyba zatem Wasze trzymanie kciuków by wszystko było dobrze, dziękuję ❤
✊❤️
 
reklama
Ogolnie widzę na grupie, że dużo ciaz jest z wpadek :) a powiedzcie to wpadki z braku zabezpieczenia czy zawiodła metoda antykoncepcji? Zawsze mnie ciekawiły wpadki, w sensie, że jak się człowiek nie zabezpiecza to taka wpadka planowana trochę :)
no taka wpadka nie wpadka :) u nas z braku antykoncepcji właśnie. Jesteśmy 17 lat razem, stwierdziliśmy juz dawno, że znamy się na tyle, że niespodzianek nie będzie, ja zawsze okres i owulacja co do dnia i planowanie poprzednich ciąż z kalendarzykiem i od razu sie udawało, więc wydawało się, że wystarczy uważać. No ale o tych dniach płodnych jak widać się zapomina czasem ;)
 
Ech ja idę jutro na wizytę i chciałam dziś sprawdzić betę dla formalności, a tu przyrost dwudniowy tylko 48 procent... Pewnie też się pożegnam, okaże się na dniach. Zdarza się że takie historie mają szczęśliwe zakończenie ale to raczej wyjątki :(
Ale jak źle się skończy to nie ma bata, robię tym razem kompleksowe badania genetyczne plus poproszę żeby zacząć stymulację od kolejnego cyklu. Te moje owu w 30dc są jakieś porąbane :/
Powtórz bete jutro albo pojutrze, kiedy ostatnia om?
 
A ile dni po owulacji jesteś? Beta powyżej 6k zaczyna zwalniać
To dopiero sam początek, beta w środę 56, w piątek 117 a dziś czyli 5 dni później 287. Ciężko powiedzieć kiedy była owulacja ale prawdopodobnie koło 7.10, może nawet kilka dni później.
Powtórz bete jutro albo pojutrze, kiedy ostatnia om?
OM 7 września ale ja mam mocno przesuniętą owulację. Zrobię betę w piątek to już pewnie się dowiem na czym stoję.

Najgorsze że nie wiem już czy wracać do pracy czy brać wychowawczy na kilka miesięcy z nadzieją że wreszcie zajdę w udaną ciążę. Już niby wszystko w pracy ustalone, głupio teraz mieszać, ale też niepotrzebne mi dodatkowe stresy. A u nas w firmie nieciekawie, dużo zwolnień itp, aż się nie chce wracać.
 
Cześć dziewczyny :) kurczę glukoza wyszła mi 92, wiec na pograniczu, doktor od razu zleciła krzywa cukrowa. Czy myslicie, ze jednak jest szansa ze nie wyjdzie cukrzyca ciążowa? Bo się zmartwiłam :(
 
reklama
Do góry