reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
A kiedy masz kolejną wizytę? Pod koniec 6 tygodnia już powinno być serduszko jak zarodek wg OM. Może właśnie na drugi dzień po wizycie już zaczęło bić 🤗
Serduszko bije pięknie w poniedziałek na tym USG, ale ten pęcherzyk mnie dobił. A byłam taka szczęśliwa no nic, jutro rano dzwonię do lekarza innego umowie się i zobaczymy co powie. Mam dobrego prywatnie, chciałam poczekac jeszcze z tydzień i dopiero do niego się wybrać, u mnie jest teraz 6t5d. No nic pozostaje mi chyba zatem Wasze trzymanie kciuków by wszystko było dobrze, dziękuję ❤
 
Kurczę szukałam takiej grupy na Facebooku, ale znalazłam jedynie łącząca mamy na czerwiec, lipiec i sierpień. To ta grupa?
Screenshot_20221102-154044_Facebook.jpg
 
Ja dziś byłam u lekarza.
Serce bije, wszystko dobrze się rozwija, aktualnie mamy 8+4.
Ale niestety mam gównianego krwiaka… na szczęście przy ujściu szyjki wiec nie powinien zaszkodzić dzidzi. Ale jednak wiecie strach.
 
Ogolnie widzę na grupie, że dużo ciaz jest z wpadek :) a powiedzcie to wpadki z braku zabezpieczenia czy zawiodła metoda antykoncepcji? Zawsze mnie ciekawiły wpadki, w sensie, że jak się człowiek nie zabezpiecza to taka wpadka planowana trochę :)
Przerywany ;) miało być już po owulacji 🙆
Caly dzien jest mi smutno i chce sie plakac😔 na innej grupie czerwcowek 3 dziewczyny sie pozegnaly bo serduszko przestalo bic😥ja z zplaczem zadzwonilam do lekarza umowic sie na jutro na usg i strasznie sie boje😞moj narzeczony mowi ze niepotrzebnie wchodze na grupy i sie stresuje😕
To jest minus dużych grup. Im większa grupa tym więcej przypadków. Ja w pierwszej ciąży tez należałam do grupy na fb to tylko stresu się najadłam przez czytanie postów. Teraz nie zamierzam dołączać. Tutaj forum mi wystarczy 🙃
W jakich tygodniach przestalo bic serduszko? Na dobra sprawe każda wizyta to stres pierw czy jest pecherzyk w macicy potem zarodek potem serca i każda wizyta to strach czy będzie serduszko bilo.. Ja tak mam...
Dokładnie. Każda wizyta to stres
 
Tak jak teraz się zastanawiam to ja już nadżerkę mam od x czasu więc to też może być to , mam taką nadzieję 😄 pierwszą wizytę mam 10 listopada więc jeszcze muszę żyć w niepewności 🤷‍♀️ współczuję wcześniejszych doświadczeń 😔
Uspokój się bo tylko to Cie uratuje ❤️. Cały czas powtarzam, przepraszam za wyrażenie " że życia **cha a nie pieści". Nie odpuściłam! Mam jeden jajowód i się udało 😊
 
Ech ja idę jutro na wizytę i chciałam dziś sprawdzić betę dla formalności, a tu przyrost dwudniowy tylko 48 procent... Pewnie też się pożegnam, okaże się na dniach. Zdarza się że takie historie mają szczęśliwe zakończenie ale to raczej wyjątki :(
Ale jak źle się skończy to nie ma bata, robię tym razem kompleksowe badania genetyczne plus poproszę żeby zacząć stymulację od kolejnego cyklu. Te moje owu w 30dc są jakieś porąbane :/
 
reklama
Ech ja idę jutro na wizytę i chciałam dziś sprawdzić betę dla formalności, a tu przyrost dwudniowy tylko 48 procent... Pewnie też się pożegnam, okaże się na dniach. Zdarza się że takie historie mają szczęśliwe zakończenie ale to raczej wyjątki :(
Ale jak źle się skończy to nie ma bata, robię tym razem kompleksowe badania genetyczne plus poproszę żeby zacząć stymulację od kolejnego cyklu. Te moje owu w 30dc są jakieś porąbane :/
A ile dni po owulacji jesteś? Beta powyżej 6k zaczyna zwalniać
 
Do góry