reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja podziwiam wszystkie kobiety, które są w stanie pracować w 1 trymestrze.
U mnie wystarczy, ze przejdę się do biedronki, któa jest 5 minut z buda od domu, to już mnie w niej boli brzuch, a gdzie droga powrotna....
Tak samo jak idę po córkę, to czasami mam wrażenie, że nie dojdę.
Dużo odpoczywam i leżę w domu ( n a usg wszytsko ok ), ale często mam takie jakby hm... napinanie sie brzucha? Coś jak te skurcze ćwiczące macicę , które miałam w 1 ciąży ;/
Też tak macie? Czy tylko ja taka dziwna?
pewnie chodzi ci o skurcze przepowiadające, na nie zdecydowanie za wcześnie
 
reklama
Ja nie wiem dziewczyny czego wy sie czaicie. O ile rozumiem dziewczyny które mają umowy próbne, te które muszą ileś tam przepracować żeby później nie zostać z gołą dupą, to według mnie reszta jeśli ma taką możliwość niech idzie na L4 bez żadnych skrupułów. Należy się to jak psu buda. Ja mam robotę taką że nie ma opcji żebym w ciąży pracowała i od miesiąca już jestem na L4. No chyba że któraś na tyle dobrze się czuje i lubi swoją pracę to można pracować. Ja jedną ciążę straciłam przez pracę, bo też chciałam poczekać, chciałam być lojalna, a wyszło jak wyszło 🤷🏻‍♀️
A ja mam pracę biurowa, więc nie ciężka. Planuję pracować jak najdłużej, nie chcce mi się w domu siedzieć. Wole z ludzmi pobyc.W 1 ciąży prawie całą w domu przesiedziałam przez pandemie. Ale ja jak na razie czuje się dobrze, jakbym nie była w ciąży. Mega zmęczenie już przeszlo
 
lekarz zmierzył mi ciśnienie 160! Dostałam Dobegyt 1x2 dziennie, nadal przyjmować duphaston, umówić się do endo + zrobić ft3 i ft4, dostałam eutyrox 25. Udało mi sie umówić na sobotę już do endo. 3 razy dziennie muszę mierzyć ciśnienie.
Widziałam serduszko ✊🏼 dr powiedział ze wszystko wyglada dobrze, w piątek mam przyjść dosłownie na 3 min na usg zobaczyć czy płód rośnie.
Stres nie zszedł… teraz stresuje mnie wizyta w piątek + endo 😫
Super! Dobre wiadomości :) a jakie miałaś tsh?
 
lekarz zmierzył mi ciśnienie 160! Dostałam Dobegyt 1x2 dziennie, nadal przyjmować duphaston, umówić się do endo + zrobić ft3 i ft4, dostałam eutyrox 25. Udało mi sie umówić na sobotę już do endo. 3 razy dziennie muszę mierzyć ciśnienie.
Widziałam serduszko ✊🏼 dr powiedział ze wszystko wyglada dobrze, w piątek mam przyjść dosłownie na 3 min na usg zobaczyć czy płód rośnie.
Stres nie zszedł… teraz stresuje mnie wizyta w piątek + endo 😫
 

Załączniki

  • IMG_3051.jpeg
    IMG_3051.jpeg
    58,1 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry