reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Ja miałam OM 11 września. 10 października beta 773 a po dwóch dniach 1372 czyli 77%. W pierwszej ciąży miałam podobny przyrost i było ok, u ciebie jest prawie 100%. Powinno być dobrze u ciebie. Podobno pęcherzyk widać dopiero przy becie 1000 ale może już coś lekarz na wizycie zobaczy jak pójdziesz w poniedziałek. Trzymam kciuki
 
Też mam infekcje teraz. Biorę nystatynę. Od 4 miesiecy mam w kółko infekcje. Biorę tabletki, 2 tygodnie spokój i znowu w kółko. Wcześniej nie miałam prawie wcale z tym problemu. Mąż był u lekarza i na badaniu nasienia i nic nie wykryło a ja ciągle w kółko. Teraz mam po tym.jak dwa razy miałam USG i znowu mi coś naruszyli w środku i się zaczęło pieczenie. Mam nadzieję, że to ostatni raz juz
 
Dziś wieczorem byłam na wizycie 8 tydz i serce biło jak dzwon !!! ❤️❤️
Fasolka już powoli ma raczki i nóżki i nawet lekko podskakiwała :)
Na następnej wizycie będę miała już badania zrobione i pewnie już założą nam kartę ciąży :) 3.11. Wiec nie długo :)
 

Załączniki

  • A557C63B-7C46-4570-A2F5-8E9CE5370993.jpeg
    A557C63B-7C46-4570-A2F5-8E9CE5370993.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 68
reklama
Dziewczyny a ja leżę z zapaleniem oskrzeli. Dostałam nebbud do inhalacji i zastanawiam się czy brać, bo opinie są niejasne. Do tego drugi raz w tym miesiącu zaczyna mi się infekcja intymna...2 tyg temu zdążyłam wyleczyć nystatyną. Jak Wy sobie radzicie z infekcjami? Mój gin póki co na urlopie.
Poza tym mdłości i ataki kaszlu są naprawdę uciążliwe.
Czekam na wizytę z usg 03.11.
Dziś 7+0
Buziaki!
Współczuję Ci😪 ja jestem właśnie trzeci raz przeziębiona.. kaszel i smarki jak bym była przedszkolakiem 😂 do tego leje mi się z zatok i jestem mega bezsilna.. ale ja mam 4 i 5 latka w domu którzy chodzą do przedszkola więc przynoszą wiruski a ja je od razu łapie więc taki okres u mnie kiepski, że ciągle w chorobie jestem 😂😭 Ratuje Sie tylko domowymi sposobami.. syrop z cebuli, herbata z cutryna miodem i imbirem, no oczywiście mleko z czosnkiem i miodem.. no i czosnek na kanapce😥😩 nie jest to zbyt smaczne ale pomaga przetrwac😉 inhalacje z soli z olejkiem np miętowym 🙂 życzę szybkiego powrotu do zdrowia😉😊
 
Do góry