reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Też mam infekcje teraz. Biorę nystatynę. Od 4 miesiecy mam w kółko infekcje. Biorę tabletki, 2 tygodnie spokój i znowu w kółko. Wcześniej nie miałam prawie wcale z tym problemu. Mąż był u lekarza i na badaniu nasienia i nic nie wykryło a ja ciągle w kółko. Teraz mam po tym.jak dwa razy miałam USG i znowu mi coś naruszyli w środku i się zaczęło pieczenie. Mam nadzieję, że to ostatni raz juz
Ja też brałam nystatynę. Kazał mi wtedy 5 dni więc mam jeszcze 5 tabletek. Dopytam się czy ich nie zaaplikować.
 
reklama
Dlatego grupa zamknięta lepiej gdyby była tu niż na fb :)

Też wolę grupę tutaj niż na Facebooku, tam mi się trudno odnaleźć mimo że piszemy z dziewczynami od ponad roku.
A poza tym tutaj jak już będzie grupa zamknięta to można porobić różne osobne wątki, np. ze zdjęciami brzuszka, właśnie zapoznawczy, jakiś zakupowy z tym co kupilysmy dla dziecka, ale też z polecajkami, promocjami itp ;)
 
Witajcie dziewczyny:) nazywam się Emilia. Wybaczcie, ale nie nadrobię 148 stron. :) chyba mogę dołączyć do czerwcowych, choć okaże się we wtorek na wizycie. Generalnie ciąża to typowe zaskoczenie, nie planowaliśmy tego zupełnie. Ale stwierdzamy, że dobrze się stało, bo ciężko byłoby się nam zdecydować na drugie. Na pokładzie wrzesniowa 2- latka, która nadal kp. 🙈 cykle miałam drugie i nieregularne, ale ostatnio byłam mega zmęczona cały czas, w środę zrobiłam na odczepnego test, a tam od razu gruba krecha. W czwartek beta 87 555
 
Dziś wieczorem byłam na wizycie 8 tydz i serce biło jak dzwon !!! ❤️❤️
Fasolka już powoli ma raczki i nóżki i nawet lekko podskakiwała :)
Na następnej wizycie będę miała już badania zrobione i pewnie już założą nam kartę ciąży :) 3.11. Wiec nie długo :)
Ojej faktycznie już się kształcą teczki i nóżki, ale szybko, super 😍
 
Co do grupy, na wrześniowych miałyśmy grupę prywatna jak już się dziewczyny zebrały i fajnie to funkcjonowało, dopiero po porodzie jak już zostało nas sporo mniej i grupa się uściśliła przeniosłyśmy się na messenger
 
reklama
Witajcie dziewczyny:) nazywam się Emilia. Wybaczcie, ale nie nadrobię 148 stron. :) chyba mogę dołączyć do czerwcowych, choć okaże się we wtorek na wizycie. Generalnie ciąża to typowe zaskoczenie, nie planowaliśmy tego zupełnie. Ale stwierdzamy, że dobrze się stało, bo ciężko byłoby się nam zdecydować na drugie. Na pokładzie wrzesniowa 2- latka, która nadal kp. 🙈 cykle miałam drugie i nieregularne, ale ostatnio byłam mega zmęczona cały czas, w środę zrobiłam na odczepnego test, a tam od razu gruba krecha. W czwartek beta 87 555
Wow ale beta. Może będą bliźniaki 😁 to się zdarza przy kp 😉
 
Do góry