reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
potocznie się mówi że po 48h wynik powinien się "podwajac", a min przyrost to 66%. Tu gołym okiem widać że się prawie podwoił z 104 na 194. Współczuję ci twoich przeżyć ale nie załamuj dziewczyny że to za mały przyrost i żeby się nie nastawiała..
@Margola1986 przyrost jest w normie
Tak wiem że jest w normie. Tylko że ogólnie na 6 tydzień jednak te wartości powinny być większe. Coś ewidentnie się nie zgadza. Zdaję sobie spraw6 że nie jest kolorowo. Ogólnie mam już za sobą 4 poronienia i córkę 2latke. Wszystkie ciążę poronione na etapie 5-6 tydzień. Tylko tam było czarne na białym beta spadała. A teraz to już zgłupiałam całkiem
 
Tak wiem że jest w normie. Tylko że ogólnie na 6 tydzień jednak te wartości powinny być większe. Coś ewidentnie się nie zgadza. Zdaję sobie spraw6 że nie jest kolorowo. Ogólnie mam już za sobą 4 poronienia i córkę 2latke. Wszystkie ciążę poronione na etapie 5-6 tydzień. Tylko tam było czarne na białym beta spadała. A teraz to już zgłupiałam całkiem
może miałaś później
Owulację? I jest to młodsza ciąża? USG rozwieje wszelkie wątpliwości. Póki co trzymam kciuki ❤️
 
Dobra, zajrzałam, a skoro zajrzałam to się przywitam.
U mnie w poniedziałek dwie kreseczki, om 22.09.
Lat 36, na stanie dwie córki - 3 i 6 lat. Ta druga kreseczka tym razem była kompletną niespodzianką, do tej pory trochę niedowierzam.
Pierwszy raz w życiu, pomimo dwóch ciąż mam mdłości, staram się jeść normalnie, ale czuję się tak sobie.
 
Dobra, zajrzałam, a skoro zajrzałam to się przywitam.
U mnie w poniedziałek dwie kreseczki, om 22.09.
Lat 36, na stanie dwie córki - 3 i 6 lat. Ta druga kreseczka tym razem była kompletną niespodzianką, do tej pory trochę niedowierzam.
Pierwszy raz w życiu, pomimo dwóch ciąż mam mdłości, staram się jeść normalnie, ale czuję się tak sobie.

To niespodzianka :) druga osoba z OM 22.09 :)
Gratulacje!!! :) witaj w grupie :))
 
Super, jest nas coraz więcej 😍
Myślę, że forum prywatne/zamknięta grupa na fb to będzie świetny pomysł, będzie się można podzielić „czymś więcej” bez obaw, że byle kto to przeczyta, czy zobaczy zdjęcie 🥰
Ja dzisiaj czytam Was co jakiś czas cały dzień ale sama nie miałam nawet czasu nic napisać… Są u nas treściowe więc jakieś ogarnianie, gotowanie, w międzyczasie zakupy, padam teraz na twarz 🫢
Jutro mamy 18stke bratanicy męża i mam nadzieję, że nikt nie będzie mnie namawiał do picia żebym nie musiała się jakoś tłumaczyć 🙄 teściowe wiedzą, ale reszta rodzinki nie i chcemy się wstrzymać z wieściami aż będzie „bezpieczniej” 🥹
Ja zrobiłam betę tylko raz żeby potwierdzić ciąże, później jedno USG z pęcherzykiem ciążowym, nie chcę się bardziej stresować na zapas bo wiem, że i tak już mam milion myśli w głowie… Wizyta już we wtorek, nie mogę się doczekać 🥰🥹
 
Tak wiem że jest w normie. Tylko że ogólnie na 6 tydzień jednak te wartości powinny być większe. Coś ewidentnie się nie zgadza. Zdaję sobie spraw6 że nie jest kolorowo. Ogólnie mam już za sobą 4 poronienia i córkę 2latke. Wszystkie ciążę poronione na etapie 5-6 tydzień. Tylko tam było czarne na białym beta spadała. A teraz to już zgłupiałam całkiem
nie chce ci robić nadziei ale właśnie sprawdziłam moją pierwszą betę, wynik - 76,72 wg labo to 1-2 TC a wg om to powinnam mieć 5+2 🤷🏻‍♀️ tydzień później USG i pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym
 
reklama
Dziewczyny a ja leżę z zapaleniem oskrzeli. Dostałam nebbud do inhalacji i zastanawiam się czy brać, bo opinie są niejasne. Do tego drugi raz w tym miesiącu zaczyna mi się infekcja intymna...2 tyg temu zdążyłam wyleczyć nystatyną. Jak Wy sobie radzicie z infekcjami? Mój gin póki co na urlopie.
Poza tym mdłości i ataki kaszlu są naprawdę uciążliwe.
Czekam na wizytę z usg 03.11.
Dziś 7+0
Buziaki!
 
Do góry