reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja dzisiaj home office więc ogarniam trochę dom na przyjazd teściów 🤪 Ale łapię zadyszkę dosłownie od razu… umycie zlewu to dla mnie teraz jakiś kosmiczny wysiłek, masakra jakaś 😅 W międzyczasie w piekarniki piecze mi się łosoś na obiadek i zaraz odpalam serial 😄
Dolegliwości bez zmian, cały czas brzuch i piersi (mnie bardziej rano bolą) i czasami mdłości. Od wczoraj nie smakuje mi też kawa, którą uwielbiam 🥲
 
reklama
Ja najchętniej bym ciągle spała. Piersi mi się powiększyły, też mnie bolą. Dzisiaj rano musialam uciec z kuchni, zapach jedzenia był nie do zniesienia😉
Czuję się spięta przed środową wizytą, czy wszystko ok.
 
Ja najchętniej bym ciągle spała. Piersi mi się powiększyły, też mnie bolą. Dzisiaj rano musialam uciec z kuchni, zapach jedzenia był nie do zniesienia😉
Czuję się spięta przed środową wizytą, czy wszystko ok.
ja tez środa ✊🏼 jakoś jestem dobrej myśli, moja zamartwianie się nic nie zmieni a może tylko zaszkodzić
 
Ja mam pół na pół, ale większość zdalna 😉 jakieś zadania itd staram się wykonywać na bierząco. W grudniu pewnie wejdzie nam ekipa do remontu, bo odbierzemy mieszkanie to już zupełnie czasu nie będzie.
 
reklama
Do góry