reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny ja też nie mam objawow. Na początku to jeszcze raz na jakis czas brzuch zabolał jak na okres ale później to przeszlo. Naprawdę nie czuje żadnych objawow ale nie martwię sie tym moze taka natura, cieszę sie ze mogę funkcjonawac normalnie bo od poniedziałku do piątku pracuje (nie mam zamiaru powiedzieć o ciąży, myślę ze ok 12 tygodnia powiem) a w weekend studiuje. Boje sie przed każdą wizyta pierw sie balam czy będzie pecherxyk, potem badalan się cxy będzie zarodek i serduszko, teraz znów martwię się czy nadal będzie serduszko czy dziecko nie stanęło w rozwoju a wizytę mam za tydzień w czwartek. Ciąża naprawdę upragniona ale mysle ze przed każdą wizyta każda z nas sie stresuje czy ma objawy ciąży czy nie. ❤️
 
Hej hej nadrabiam zaległości z całego dnia i czytam co tam u Was 🙂🙂
Ja dziś byłam na becie.
Powtórzyłam betę w poniedziałek wynik wynosił 73,24 a dziś 269,67 jest ok?? Rośnie ale czy po 3 dniach dobry jest przyrost?
Progesteron mam 43,46 więc ok.

4+1 czyli 5 tydzień??? Dobrze rozumiem?? Tak mi aplikacja pokazuje 🙈
 
Hej hej nadrabiam zaległości z całego dnia i czytam co tam u Was 🙂🙂
Ja dziś byłam na becie.
Powtórzyłam betę w poniedziałek wynik wynosił 73,24 a dziś 269,67 jest ok?? Rośnie ale czy po 3 dniach dobry jest przyrost?
Progesteron mam 43,46 więc ok.

4+1 czyli 5 tydzień??? Dobrze rozumiem?? Tak mi aplikacja pokazuje 🙈
Przyrost dobry ;) u mnie bylo podobnie.
 
reklama
Hej hej nadrabiam zaległości z całego dnia i czytam co tam u Was 🙂🙂
Ja dziś byłam na becie.
Powtórzyłam betę w poniedziałek wynik wynosił 73,24 a dziś 269,67 jest ok?? Rośnie ale czy po 3 dniach dobry jest przyrost?
Progesteron mam 43,46 więc ok.

4+1 czyli 5 tydzień??? Dobrze rozumiem?? Tak mi aplikacja pokazuje 🙈
Ładnie rośnie ;)
 
Do góry