reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Dzien dobry!

Wybaczcie, ze zamilklam ale bywanie na babyboom jednak jest dla mnie totalnie stresujące.
Miałam wizytować 26 października ale przełożyłam na następny pon.

Trzymam mocno za Was kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻 I życzę samych dobrych wieści ;)
 
Ostatnia edycja:
test robiłam w sobotę tydzien temu. Wyszła słaba kreska. Betę zrobiłam dziś. Zrobię w sobotę powtórkę z bety i zobaczymy. Ewidentnie coś tu nie gra.
najważniejszy jest przyrost, bo może wychwyciłaś bardzo wczesną ciążę. Nie chcę cię martwić, ale faktycznie 100 od soboty do czwartku (dzisiaj) to wydaje się mało, ale zależy też bo robiąc test mogłaś mieć np. do 10 a test i tak ci wychwycił
 
najważniejszy jest przyrost, bo może wychwyciłaś bardzo wczesną ciążę. Nie chcę cię martwić, ale faktycznie 100 od soboty do czwartku (dzisiaj) to wydaje się mało, ale zależy też bo robiąc test mogłaś mieć np. do 10 a test i tak ci wychwycił
Wiem że nie wygląda to za dobrze. Zobaczę jeszcze w sobotę ale marne szanse. I jeszcze jakieś plamienia mi się znów pojawiło.
 
Wiem że nie wygląda to za dobrze. Zobaczę jeszcze w sobotę ale marne szanse. I jeszcze jakieś plamienia mi się znów pojawiło.
Nawet jakbyś miała owulacje powiedzmy w 20dc potem zapłodnienie zagnieżdżenie i ciąża sporo mniejsza wychodzi . U mnie tak się właśnie stało przesunęła mi się owulacja w 30dc miałam negatywna betę .
 
reklama
Do góry