reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Musimy uzbroić się w cierpliwość 🙂
Ja objawów narazie nie mam, brzuch mnie czasem zaboli, mi koleżanka mówiła która jest w 7 miesiącu że najlepiej myśleć pozytywnie i się nie zamartwiać chciaz wiadome to trudne ale wtedy jest jeszcze gorzej z naszym samopoczuciem.
 
My po wizycie. Wg OM 7+0, wg USG 6+1 😊, czyli wszystko w normie, bo na tym etapie ciąży liczymy termin wg OM, a nie od owulacji, która nie wiem kiedy była 😅. Serduszko widzieliśmy i przez 3s słyszeliśmy 😊. Następna wizyta za 2,5 tyg 😊. Decydujecie się na NIPT TEST? U nas wychodzi 150€ wiec żadna to katastrofa dla mnie, a przy okazji badają tez chromosony x i y, wiec dowiemy się kto mieszka w brzuszku. Jutro dzwonie i umawiam się na termin 😊
 
My po wizycie. Wg OM 7+0, wg USG 6+1 😊, czyli wszystko w normie, bo na tym etapie ciąży liczymy termin wg OM, a nie od owulacji, która nie wiem kiedy była 😅. Serduszko widzieliśmy i przez 3s słyszeliśmy 😊. Następna wizyta za 2,5 tyg 😊. Decydujecie się na NIPT TEST? U nas wychodzi 150€ wiec żadna to katastrofa dla mnie, a przy okazji badają tez chromosony x i y, wiec dowiemy się kto mieszka w brzuszku. Jutro dzwonie i umawiam się na termin 😊
Gratulacje, super, że wszystko w porządku 😊 Ja będę robić sanco, w sumie nie wpadłam na to, że trzeba się jakoś wcześniej umawiać na termin 🤔
 
reklama
My po wizycie. Wg OM 7+0, wg USG 6+1 😊, czyli wszystko w normie, bo na tym etapie ciąży liczymy termin wg OM, a nie od owulacji, która nie wiem kiedy była 😅. Serduszko widzieliśmy i przez 3s słyszeliśmy 😊. Następna wizyta za 2,5 tyg 😊. Decydujecie się na NIPT TEST? U nas wychodzi 150€ wiec żadna to katastrofa dla mnie, a przy okazji badają tez chromosony x i y, wiec dowiemy się kto mieszka w brzuszku. Jutro dzwonie i umawiam się na termin 😊

kurcze gdzie mieszkasz że tak tanio wychodzi to badanie? W Polsce ceny 2 tys zł i w górę :/ fajnie by było mieć czystą głowę, ale ta kwota jest dość zaporowa :(
 
Do góry