reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Test powtórzony pół godziny temu, no raczej poprzedni nie był wadliwy... Jeszcze jeden zostawiłam na jutro rano, choć raczej na pewno będzie też będzie pozytywny.
W takim razie mam na imię Gosia, mieszkam w Gdańsku, mam (jeszcze) 29 lat. Mam córkę urodzoną 20 czerwca 2021, zabawnie by było jakby drugie dziecko urodziło się tego samego dnia, jaką oszczędność na urodzinach 😂
Wiem, że każda z Was odpowie "byle zdrowe", ale gdybyście mogły wybrać to syn czy córka? Nam się marzy drugą córeczka :)
Zobacz załącznik 1453900
witamy 😘
 
reklama
Test powtórzony pół godziny temu, no raczej poprzedni nie był wadliwy... Jeszcze jeden zostawiłam na jutro rano, choć raczej na pewno będzie też będzie pozytywny.
W takim razie mam na imię Gosia, mieszkam w Gdańsku, mam (jeszcze) 29 lat. Mam córkę urodzoną 20 czerwca 2021, zabawnie by było jakby drugie dziecko urodziło się tego samego dnia, jaką oszczędność na urodzinach 😂
Wiem, że każda z Was odpowie "byle zdrowe", ale gdybyście mogły wybrać to syn czy córka? Nam się marzy drugą córeczka :)
Zobacz załącznik 1453900
Witamy i gratulujemy ❤️ 92 rocznik? Ja mam synka z lipca 2020 i teraz chciałabym mieć córeczkę ale wiadomo na to wpływu nie mamy i jak będzie synuś to tez będzie wspaniale 🥰😍
 
Test powtórzony pół godziny temu, no raczej poprzedni nie był wadliwy... Jeszcze jeden zostawiłam na jutro rano, choć raczej na pewno będzie też będzie pozytywny.
W takim razie mam na imię Gosia, mieszkam w Gdańsku, mam (jeszcze) 29 lat. Mam córkę urodzoną 20 czerwca 2021, zabawnie by było jakby drugie dziecko urodziło się tego samego dnia, jaką oszczędność na urodzinach 😂
Wiem, że każda z Was odpowie "byle zdrowe", ale gdybyście mogły wybrać to syn czy córka? Nam się marzy drugą córeczka :)
Zobacz załącznik 1453900
Heeej:) wielkie gratulacje! Witaj w gronie mamuś 🙂🙂😆
 
Hej
Ja po pierwszej wizycie, mam podejrzenie ciąży 2k20...
Która z Was ma jakieś doświadczenia w tym? 27 mam wizytę kolejną, wtedy się okaże. Albo pojawi się drugi zarodek, młodszy albo drugi pęcherzyk się wchłonie. 🤔
 

Załączniki

  • 24ba2ea2-d057-4c42-9ac8-6b1d503d9852.jpeg
    24ba2ea2-d057-4c42-9ac8-6b1d503d9852.jpeg
    17,1 KB · Wyświetleń: 77
  • adffd5fd-c2cd-409f-ac48-f610e67e59b2.jpeg
    adffd5fd-c2cd-409f-ac48-f610e67e59b2.jpeg
    63,7 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry