reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja niestety musiałam. Po pracy jechałam na wizytę sprawdzić czy jest wszystko dobrze wyszedł mi krwiak i 8 h nie pozwolił mi lekarz spędzać w pracy na nogach. Z wizyty wyszłam z l4 na miesiąc to musiałam powiedzieć dlaczego i widzieliby tez po kodzie zwolnienia ze ciąża była.
Na zwolnieniu lekarskim, pracodawca nie ma kodu choroby. Teoretycznie nie powinien wiedzieć co dolega pracownikowi. Tylko do zusu idzie kod choroby.
 
reklama
Odebrałam betę 73,24 dobrze??? Kurcze ten zakres jest jakiś inny zobaczcie :(
Screenshot_20221017_140352_com.android.chrome.jpg
 
dzien dobry!

Jak miałam być spokojna tak dziś oszalałam 🙈 czuje, ze będzie powtórka sprzed 3 lat 😢 No jakaś masakra. Powtórzyłam betę ale przydałoby się chyba coś na głowę 😶
 
reklama
Do góry