reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Progesteron 42

Oszaleje z tymi badaniami jakoś mnie tak stresują.
Screenshot_20221017_145022_com.android.chrome.jpg

Wszystko jest dobrze, taki wynik wskazuje na ciążę. Jeśli przyrost będzie w porządku, to w ogóle można troszkę odetchnąć ;) Daj znać jak progesteron
 
dzien dobry!

Jak miałam być spokojna tak dziś oszalałam 🙈 czuje, ze będzie powtórka sprzed 3 lat 😢 No jakaś masakra. Powtórzyłam betę ale przydałoby się chyba coś na głowę 😶
Na pocieszenie napisze Ci, że też mam schizy. W pierwszej ciazy w 15 tyg miałam krwawienie z powodu krwiaka, o którym wcześniej nie wiedziałam i teraz za każdym razem jak korzystam z toalety drżę żeby nie zobaczyć krwi
 
reklama
Na pocieszenie napisze Ci, że też mam schizy. W pierwszej ciazy w 15 tyg miałam krwawienie z powodu krwiaka, o którym wcześniej nie wiedziałam i teraz za każdym razem jak korzystam z toalety drżę żeby nie zobaczyć krwi
chyba każda z nas ma takie dni… eh… kiedyś inaczej wyobrażałam sobie ciąże, zobaczyć 2 kreski i miało być pięknie. A teraz stres, strach 😕
 
Do góry