reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej ,ja byłam wczoraj u gina ,niestety nie jest najlepiej, pechersyk urósł, zarodek się pojawił maleńki 2 mm ale bez tętna.jeszcze dal czas ale we wtorek mam skierowanie do szpitala ,ma jeszcze sprawdzić czy coś się zmieni-jeśli nie to niestety zostanę. Póki co podejrzenie poronienia zatrzymanego 😪
 
Hej ,ja byłam wczoraj u gina ,niestety nie jest najlepiej, pechersyk urósł, zarodek się pojawił maleńki 2 mm ale bez tętna.jeszcze dal czas ale we wtorek mam skierowanie do szpitala ,ma jeszcze sprawdzić czy coś się zmieni-jeśli nie to niestety zostanę. Póki co podejrzenie poronienia zatrzymanego 😪
A który u ciebie TC?
 
Badalas może progesteron? Wynik powyżej 30 praktycznie eliminuje ryzyko ciąży pozamacicznej :)
o coś Ty, szkoda ze nie wiedziałam bo bym tez progesteron zbadała 🙈 ale z progiem nigdy problemów nie miałam… nie wiedziałam, ze to coś o pozamacicznej może powiedzieć.

Hej ,ja byłam wczoraj u gina ,niestety nie jest najlepiej, pechersyk urósł, zarodek się pojawił maleńki 2 mm ale bez tętna.jeszcze dal czas ale we wtorek mam skierowanie do szpitala ,ma jeszcze sprawdzić czy coś się zmieni-jeśli nie to niestety zostanę. Póki co podejrzenie poronienia zatrzymanego 😪
Och nie. Trzymam mocno kciuki zeby jeszcze ruszyło ✊🏻
 
Hej ,ja byłam wczoraj u gina ,niestety nie jest najlepiej, pechersyk urósł, zarodek się pojawił maleńki 2 mm ale bez tętna.jeszcze dal czas ale we wtorek mam skierowanie do szpitala ,ma jeszcze sprawdzić czy coś się zmieni-jeśli nie to niestety zostanę. Póki co podejrzenie poronienia zatrzymanego 😪
Wierzę, że jeszcze będzie dobrze ❤️ trzymam kciuki 🥺
 
reklama
Ja dołączyłam ale nic się nie udzielam. Byłam i nadal jestem na lipcowkach 2021 i cyrki tam piękne są. Więc w sumie jestem tam dla beki 😃 Jedna mądrzejsza od drugiej, co chwile jakieś gownoburze 😃
Oo słyszałam, że na tych grupach istne szaleństwo ale nie wiedziałam, że aż tak 🫣🤣 z czystej ciekawości bym dołączyła ale póki co chyba się wytrzymam 😉
 
Do góry