reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej ,ja byłam wczoraj u gina ,niestety nie jest najlepiej, pechersyk urósł, zarodek się pojawił maleńki 2 mm ale bez tętna.jeszcze dal czas ale we wtorek mam skierowanie do szpitala ,ma jeszcze sprawdzić czy coś się zmieni-jeśli nie to niestety zostanę. Póki co podejrzenie poronienia zatrzymanego 😪
Serduszko teoretycznie ma prawo pojawić się do crl wynoszącego 5mm. Przy 2mm jeszcze nic nie jest stracone, trzymam mocno kciuki 😊
 
Hej ,ja byłam wczoraj u gina ,niestety nie jest najlepiej, pechersyk urósł, zarodek się pojawił maleńki 2 mm ale bez tętna.jeszcze dal czas ale we wtorek mam skierowanie do szpitala ,ma jeszcze sprawdzić czy coś się zmieni-jeśli nie to niestety zostanę. Póki co podejrzenie poronienia zatrzymanego 😪
Trzymam mocno kciuki!
 
Hej ,ja byłam wczoraj u gina ,niestety nie jest najlepiej, pechersyk urósł, zarodek się pojawił maleńki 2 mm ale bez tętna.jeszcze dal czas ale we wtorek mam skierowanie do szpitala ,ma jeszcze sprawdzić czy coś się zmieni-jeśli nie to niestety zostanę. Póki co podejrzenie poronienia zatrzymanego 😪
Trzymam kciuki 👍🏻, musi być dobrze 😊
 
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na wizycie i kurczaczek ma już 8 mm i widzieliśmy bijące serducho🥰
dziś 7+0 i mam do was pytanie - czy wy też widzicie już po sobie jakieś zmiany? czy to możliwe ze w 8 tygodniu mam już lekki brzuch? Nawet narzeczony wczoraj na to zwrócił uwagę ;P
Czy to zależy od ułożenia macicy itp ze u niektórych nie widać bardzo długo a u niektórych od razu?
 
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na wizycie i kurczaczek ma już 8 mm i widzieliśmy bijące serducho🥰
dziś 7+0 i mam do was pytanie - czy wy też widzicie już po sobie jakieś zmiany? czy to możliwe ze w 8 tygodniu mam już lekki brzuch? Nawet narzeczony wczoraj na to zwrócił uwagę ;P
Czy to zależy od ułożenia macicy itp ze u niektórych nie widać bardzo długo a u niektórych od razu?
Przy kolejnej ciąży brzuch widać wcześniej. Może to wzdęcie od progesteronu. Gratuluję serduszka ❤️
 
reklama
Do góry