reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Mamaginekolog to może nie jest najlepsze źródło, ale ona pisze,że serce zaczyna bić przy wielkości zarodka 3-6mm ;)
Ja akurat obserwuje ją od lat i jest dla mnie autorytetem -tez czytałam to dlatego mówię że cień nadziei jest -nie licząc wieku cuazy bo wczoraj było 6 +3,ale zawsze mogło być zapłodnienie później niż w 14 d😉
 
ja jestem właśnie w pierwszej ciąży🙈
To raczej wzdęcia wypychają brzuch :)
U mnie brzuch ciążowy był lekko widoczny od 5 miesiąca. Koniec ciąży był w zimie, chodziłam cały czas w swojej kurtce zimowej i sąsiedzi byli zdziwieni jak mnie z wózkiem zobaczyli bo nie wiedzieli, że w ciąży byłam. Ale mama i babcia też miałam widoczny brzuch dopiero w 8 miesiącu. Za to po porodzie po tygodniu już miałam płaski. Potem zaczęłam się obżerać i trochę przytylam
 
Dziewczyny mam do Was trzy pytanka:
Mówiłyście już o ciąży najbliższym? U nas na razie wiemy tylko ja i mąż + moja przyjaciółka. Nie chcemy mówić rodzicom, dziadkom. Ostatnio nie wiedzieli i dobrze się stało. Przeżywaliby to gorzej niż mu. Jak nie mowilyscie to kiedy powiecie?
W pracy kiedy mówicie?
Ja boje się cholernie straty, umowe mam na czas określony. Ale myśle ze jak będę po 1 trym. Może być za późno. 🤷🏼‍♀️
U mnie wie tylko mąż. Rodzinie powiemy w święta, akurat będę po Sanco. A w pracy powiem jakoś tydzień przed pójściem na zwolnienie, planuje iść w styczniu/lutym. Pracuję w biurze, dużo stresu mam, roboty pełno każdego dnia.

Betę miałam 773 w pon 10/10 a wczoraj 1375 więc chyba całkiem dobrze rośnie. OM 11/09

Od poniedziałku mam jeszcze zapalenie obustronne uszu i zapalenie zatok a być może jeszcze błędnika... a moge wziąć tylko niedziałający apap i krople do uszu więc jest tragedia z bólem
 
reklama
Do góry