reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Czy Wam też tak szybko leci czas? Dziś wchodzę w 3 trymestr🙈 U mnie dziś aktywny dzień, wczoraj wymyśliłam, ze kupimy dodatkowa komodę dla Jasia. Wiec wizyta w brw. Mam też kardiologa, u którego nie byłam 6 lat😳 Mam nadzieję, że zrobi mi echo serca i oceni jego pracę, czy nadaje się do porodu naturalnego.
Nie obyło się tez bez głupich snów, wszyscy zmarli mi sie śnili lub same imiona zmarłych🤯
 

Załączniki

  • IMG_0087.jpeg
    IMG_0087.jpeg
    32,4 KB · Wyświetleń: 53
Hejka dziewczyny 👭 jak się czujecie? Jaknwasze maluszki? Szaleją w brzuszku? Jakieś wiadomości z badań od lekarzy?
Hej :) moja mała jest najbardziej aktywna wtedy kiedy ja chce iść spać wieczorem, albo rano jak chcę dłużej pospać, także może być wesoło jak przyjdzie na świat 😅 ale czucie ruchów dziecka w brzuchu to najlepsze co mnie spotyka w ciąży 🩷 poza tym strasznie zaczął swędzieć mnie brzuch, ale wydaje mi się, że w końcu znalazłam na niego sposób - olejek z Musteli. Już zaczęłam podejrzewać, że to cholestaza, bo swędziały mnie też nogi i ręce, ale to chyba tylko przesuszona skóra, bo przeszło po dobrym balsamie. Wizytę u lekarza mam w czwartek :)
 
Czy Wam też tak szybko leci czas? Dziś wchodzę w 3 trymestr🙈 U mnie dziś aktywny dzień, wczoraj wymyśliłam, ze kupimy dodatkowa komodę dla Jasia. Wiec wizyta w brw. Mam też kardiologa, u którego nie byłam 6 lat😳 Mam nadzieję, że zrobi mi echo serca i oceni jego pracę, czy nadaje się do porodu naturalnego.
Nie obyło się tez bez głupich snów, wszyscy zmarli mi sie śnili lub same imiona zmarłych🤯
Mi czas szybko leci od kiedy weszłam w II trymestr i jestem na L4 😀 paradoksalnie w domu mam jakoś więcej zajęcia niż w pracy, gdzie mi się dłużyło, ale może to też wina ciągłych mdłości i zmęczenia w I trymestrze.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230313_091336_Photos.jpg
    Screenshot_20230313_091336_Photos.jpg
    83,1 KB · Wyświetleń: 40
No to moja Młoda ostatnio szaleje 😊
Daj znac jak po lekarzu we wtorek.
Ja dzisiaj zauważyłam, że kostki mi puchną 😕 i nie wiem czy to źle? Jestem w 25 tygodniu.
Byłam na wizycie prywatnej..
Ostatnio na nfz 6.03 mały niby ważył 1050 g a dzisiaj 1040g, mam nadzieję że to błąd pomiaru.. położenie miednicowe i Ignaś niestety nie chciał się pokazać. Dalej mam brać żelazo. Teraz czekamy na echo, mam 28.03
 
Byłam na wizycie prywatnej..
Ostatnio na nfz 6.03 mały niby ważył 1050 g a dzisiaj 1040g, mam nadzieję że to błąd pomiaru.. położenie miednicowe i Ignaś niestety nie chciał się pokazać. Dalej mam brać żelazo. Teraz czekamy na echo, mam 28.03
Wg mnie błąd pomiaru ,a to dwaj inni lekarze ten na NFZ i prywatnie ?
 
reklama
Byłam na wizycie prywatnej..
Ostatnio na nfz 6.03 mały niby ważył 1050 g a dzisiaj 1040g, mam nadzieję że to błąd pomiaru.. położenie miednicowe i Ignaś niestety nie chciał się pokazać. Dalej mam brać żelazo. Teraz czekamy na echo, mam 28.03
Błąd pomiaru ;) a waga to jest "szacunkowa" więc zawsze może ważyć więcej niż jest podane. Albo mniej.
 
Do góry