reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Wskazań póki co nie mam, ale chyba wolałabym CC. Przeraża mnie poród naturalny, bez znieczulenia... mam też w rodzinie kilka historii o tym, że wymęczyli kobietę i dziecko a ostatecznie i tak CC, jakieś pęknięte krocza, wady u dzieci... Każdy poród ma swoje wady i zalety i nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji 🙈
Ja znam sporo takich sytuacji porodowych . Ja sama rodziłam dwa razy bez znieczulenie i to po kilkanaście godzin .
 
reklama
O kurde to faktycznie jak miednica połamana, mam nadzieje, ze podejmą najlepsza decyzje w Twoim przypadku.
Ja ogólnie boję się porodu, niezależnie która opcja. Więc moja ginekolog powiedziała, że jak się boję to i tak nie urodzę naturalnie, bo się zblokuje wiec wypisze mi wskazanie do cc.
ja ogólnie wolałabym cc, ale zdam się na lekarzy. Po cichu liczę, że dostanę wskazanie do cc np przez to, że szykuje mi się podobno sporyxh rozmiariów córka😅
 
Też mam taką nadzieję, zobaczymy, obym trafiła na mądrego ortopedę. Bo Twoja pani doktor mądrze powiedziała ☺️
Nooo powiem Ci, że trafiłam na lekarkę, która jest aniołem. Dzięki jej wdrożonemu leczeniu jestem teraz w ciąży i u niej również prowadzę ciążę. To był jedyny lekarz u którego na wizycie poczułam, że chce mi pomóc i zależy jej na tym. Życzę Ci abyś trafiła na super lekarza ortopedę! 🤞🤞
 
ja ogólnie wolałabym cc, ale zdam się na lekarzy. Po cichu liczę, że dostanę wskazanie do cc np przez to, że szykuje mi się podobno sporyxh rozmiariów córka😅
Ja nastawiłam się już na cc psychicznie. Dają termin na kiedy zgłosić się do szpitala, można się do tego przygotować, tylko ten zastrzyk w kręgosłup 😯
 
Ja znam sporo takich sytuacji porodowych . Ja sama rodziłam dwa razy bez znieczulenie i to po kilkanaście godzin .
ja tez rodziłam 2 razy bez znieczulenia, ale tylko kilka godzin i pomimo wszystko był to koszmar. Tym razem mam nadzieje, ze dostanę znieczulenie, ze załapie się czasowo z rozwarciem, bo nie ukrywam chciałabym jak najdłużej zostać z domu jak zaczną się bóle. Do szpitala mam 30min.
 
ja tez rodziłam 2 razy bez znieczulenia, ale tylko kilka godzin i pomimo wszystko był to koszmar. Tym razem mam nadzieje, ze dostanę znieczulenie, ze załapie się czasowo z rozwarciem, bo nie ukrywam chciałabym jak najdłużej zostać z domu jak zaczną się bóle. Do szpitala mam 30min.
Ja do szpitala mam 5minut ponoć dają znieczulenie ,ale wiem ze niechętnie wiec się muszę upewnić czy coś się zmieniło . Jeśli nie to jadę 60km do innego szpitala i tam napewno dostanę znieczulenie .
 
reklama
Do góry