reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

U mnie różnie raz lepiej raz gorzej . Aktualnie przeziębiona wiec do niczego ,ale zdarzają mi się dni ,ze jest mi strasznie duszno i słabo .
Ojej to dużo zdrówka życzę! Na szczęście jeszcze nie odczułam takich dolegliwości jak dusznosc i żeby mi słabo się robiło, uważaj na siebie. Szybko się męczę na spacerach, a jak pomyślę o moim 4 piętrze... sapie jak.. nawet nie wiem do czego porownac 🙈
 
reklama
Oj z tymi schodami to faktycznie utrapienie, całe szczęście mam windę, ale u mamy na trzecie piętro to się strasznie umeczylam. A co to będzie później ;)
Ja ogólnie czuje się dobrze, poza tym, że trochę mi ciężko już czasami ;) tylko emocjonalnie coś ostatnio gorzej, łatwo się irytuję i wybucham :(
 
reklama
Oj z tymi schodami to faktycznie utrapienie, całe szczęście mam windę, ale u mamy na trzecie piętro to się strasznie umeczylam. A co to będzie później ;)
Ja ogólnie czuje się dobrze, poza tym, że trochę mi ciężko już czasami ;) tylko emocjonalnie coś ostatnio gorzej, łatwo się irytuję i wybucham
Też się zastanawiam jak to będzie później, wczoraj miałam spacer jak wróciłam, to łupało w nodze - promieniowało od pośladka 😅

Niestety to wina hormonów, hustawki nastroju. Ja zawsze byłam wrazliwa, ale teraz to wyje na potęgę nawet jak reklamę oglądam potrafię się popłakać 🙈 a jak oglądam program "in vitro nauka czy cud" to wyje od początku do końca programu 😅
 
Do góry