reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, znacie już płeć maluszków? :) Ja od początku byłam przekonana, że będzie chłopak, więc jak lekarz mi to powiedział w około 14 tygodniu to wcale nie miałam watlipowości. Wczoraj byłam na USG i okazuje się, że dziewczynka 😀 także "zmiana płci" w 22 tygodniu :) Jak to było u Was?
U nas od pierwszych prenatalnych dziewczynka i zostało potwierdzenie ogólnie przez trzech lekarzy 🙂 Teraz 23 tydzień i nadal dziewczynka 😊 mam nadzieję, że już tak zostanie
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma zastrzyki z heparyny? Jak ogarniacie to z coraz większym brzuszkiem? Za niedługo nie będę miała jak złapac fałdki 🙈 Czy wkłuwacie się w inne miejsca?
 
U nas od pierwszych prenatalnych dziewczynka i zostało potwierdzenie ogólnie przez trzech lekarzy 🙂 Teraz 23 tydzień i nadal dziewczynka 😊 mam nadzieję, że już tak zostanie
U mnie tez 3 lekarzy potwierdziło dziewczynkę .
Ja też mam nadzieję, że już tak zostanie, bo trochę oszalalam na punkcie falbanek 🙈 u nas będzie Weronika :)
Tez myślimy nad tym imieniem .
Dziewczyny czy któraś z Was ma zastrzyki z heparyny? Jak ogarniacie to z coraz większym brzuszkiem? Za niedługo nie będę miała jak złapac fałdki 🙈 Czy wkłuwacie się w inne miejsca?
U mnie narazie wychodzi zawsze gdzieś fałdką . Mam nadzieje ,ze będzie się udawało zawsze gdzieś ja złapać .
 
U mnie tez 3 lekarzy potwierdziło dziewczynkę .
Tez myślimy nad tym imieniem .
U mnie narazie wychodzi zawsze gdzieś fałdką . Mam nadzieje ,ze będzie się udawało zawsze gdzieś ja złapać .
Ja tez mam cichą nadzieję, że tak będzie do końca, ale jak nie? To gdzie? Następna wizyta u lekarza 10 marca trzeba będzie się dopytać 🙂
I jakie Imię wybrane dla dziewczynki? 😊
 
reklama
Do góry