reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2023

Godzinę po posiłku możesz mieć do 140 (załączam foto pomocy która dostałam w szpitalu) wszystko zależy co to była za zupa 🤷🏼‍♀️ ale że po pączku tak mało to aż zazdroszczę 🥺 ja mam taką ochotę na słodkie 😭😭😭 ale boję się spróbować 😏
zjadłam dziś kawałek ciasta z bitą śmietaną i cukier po godzinie mam 103... A po kanapce mam ok 130.. wychodzi na to, że powinnam żyć ciastami i pączkami 🙈 jak po kanapkach i zupie mam większy cukier 🙈
 
reklama
A jak z tą glukozą do picia, polecacie smakową? Czy zwykłą? Jak ja to przeżyje 🤦‍♀️ Idę w czwartek
Nie jest super, da sie przeżyć. Bardziej po 2h jak z przychodni wyszłam było mi nie dobrze i wymiotowalam. U mnie w diag nie mieli smakowych więc bylam zmuszona do takiej zwykłej.
 
U nie których z Was pojawiały się plamienia, brudzenie, ile u Was trwało??
Ja wczoraj miałam spokój. Dziś znowu jednorwzowe lekkie brudzenie.
U mnie na przełomie 5/6 tydzień max 3 dni trwały. Potem po seksie jednorazowo. Taka kawa z mlekiem. Ale ja mam małą nadżerkę, dlatego. U Ciebie nadal się utrzymuja? Dostałaś duphaston?
 
reklama
Ja polecam do takiej zwykłej glukozy dodać sok z połowy cytryny. Wzięłam ze sobą cytryne ;)
W szpitalu nie pozwalali tych smakowych, ale dodać cytryne już tak
Wszędzie co innego mówią, u nas w innej placówce np pozwalają popijac wode, wyciskać cytrynę, w drugiej ani wody ani cytryny, chyba ze jest już taka gotowa smakowa- niby się skończyły przed moim przyjściem 🙈 ciekawe bo sama bylam na tym badaniu.
 
Do góry