reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

ja tez już się nastawiam na te wszystkie badania, mam dopiero we wtorek, najgorzej że to wszystko z rana a ze mną rano jest średnio bardzo....🤢. Dodatkowo dostałam jeszcze skierowanie na jedno usg przed 10tyg zatem jak będzie miejsce to się zapiszę w przyszłym tygodniu, tylko w luxmedzie to jest polowanie jeśli chodzi o dobrego lekarza i wolne miejsce ;)
 
reklama
Mnie też, bo mam super żyłę. Nawet ślepy by w nią trafił
otóż to 🙈 jak to kiedyś pielęgniarka mi powiedziała, że jestem mapą rzek, bo wszędzie widać niebieskie/turkusowe żyły 🙈 dziewczyny z którymi kiedyś pracowałam, a studiowały medycynę tak jarały się moimi żyłami, że zdjęcia mi robiły 🤣
 
ja tez już się nastawiam na te wszystkie badania, mam dopiero we wtorek, najgorzej że to wszystko z rana a ze mną rano jest średnio bardzo....🤢. Dodatkowo dostałam jeszcze skierowanie na jedno usg przed 10tyg zatem jak będzie miejsce to się zapiszę w przyszłym tygodniu, tylko w luxmedzie to jest polowanie jeśli chodzi o dobrego lekarza i wolne miejsce ;)
Jak ja czytam o tych wszystkich luxmedach i innych placówkach, to za każdym razem łapię się za głowę, że tyle płacicie, a musicie się jeszcze stresować i dobijać do lekarzy 🥺

Ja wystarczy, ze wejdę na znanylekarz, wybieram termin, który dostępny i w pół minuty mam umówioną wizytę, bez stresu, czy na pewno gin będzie miał u siebie usg.
 
Jak ja czytam o tych wszystkich luxmedach i innych placówkach, to za każdym razem łapię się za głowę, że tyle płacicie, a musicie się jeszcze stresować i dobijać do lekarzy 🥺

Ja wystarczy, ze wejdę na znanylekarz, wybieram termin, który dostępny i w pół minuty mam umówioną wizytę, bez stresu, czy na pewno gin będzie miał u siebie usg.

No chore też tak uważam - powinno to wyglądać zupełnie inaczej. Powinno być tak że wybierasz lekarza prowadzącego i cały czas tylko 1 lekarz a tak to za każdym razem mozna do kogos innego pójść. Ja się troche zmuszam, bo szkoda mi kasy na badania, skoro mam tam ten pakiet i co miesiąc za niego i tak płacę. Dodatkowo i tak chodzę prywatnie. Choc nie powiem, bo trafiłam ostatnio na bardzo fajnego lekarza i juz do niego sobie bede chodzic :)
 
reklama
Oszalec można 😆 ale co się nie robi na dzidzi ❣️dzieczyny mam nadzieję że jak wejdziemy w 4 miesiąc to większość problemów i stresów minie 😆❣️

Dokładnie ja też na to liczę i na odzyskanie mojego życia i energii :D bo mam już dość bycia ZOMBIAKIEM😂

Ariana Grande Halloween GIF by Morphin
 
Do góry