reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
I jak mialas plamienie po seksie to juz byl zakaz seksu?
pierwszy raz plamiłam na brązowo jednorazowo po aplikacji luteiny. Kilka dni później po seksie lekko różowo tylko jednorazowo po skorzystaniu z toalety. Dwa dni później bodajże znów na brązowo jednorazowo też po skorzystaniu z toalety. Lekarz stwierdził, że jestem po prostu bardzo ukrwiona i mogłam podrażnić się aplikując luteinę. Na wizycie sprawdził na USG i wszystko było ok (a przed samą wizytą u lekarza jak byłam w łazience miałam brązowe plamienie). Widział, że plamienie jest, ale było ono z pochwy, a nie z macicy. Tak jak wyżej napisałam, że musiałam po prostu podrażnić się, a co do seksu to może mąż był mniej delikatny, albo naruszył rankę po aplikacji luteiny. I tak, zakaz współżycia do kolejnej wizyty, aby upewnić się czy to tylko przez rankę po luteinie. Ale nie wytrzymaliśmy ze 2 dni temu i raz kochaliśmy się i już plamienia żadnego nie było. Właściwie po wizycie, a była 27.10 już nic nie plamiłam.
 
Nie biorę do siebie żadnych innych myśli, musi być dobrze... ❣️
Kładę się, może zasnę....
Dziękuję Wam❣️
Trzymaj się ❤️ najważniejsze, że serduszko bije, nic złego nie widzą, jesteś pod stałą opieką, i zrobią ci komplet badań. I nie bój się pytać! Bo ja pamiętam, że sami z siebie dawali mi zdawkowe informacje 😌
 
@KAROLA2525 i jak po nocy się czujesz, byłaś na USG ? Pytałaś ? Mówili coś lekarze ? ❤️✊
Noc średnio przespana, co chwilke się budziłam, chyba nerwy...
Był obchód,jutro wyjdę. Lekkie Plamienia pojawiają się na papierze jak się załatwię.
USG też jutro. Ogólnie dobrze. Tak jak wczoraj lekarka powiedziała nie wiedzą skąd. Wszystko czyste.
Dzidzius jest to Najważniejsze ❣️❣️
 
reklama
Noc średnio przespana, co chwilke się budziłam, chyba nerwy...
Był obchód,jutro wyjdę. Lekkie Plamienia pojawiają się na papierze jak się załatwię.
USG też jutro. Ogólnie dobrze. Tak jak wczoraj lekarka powiedziała nie wiedzą skąd. Wszystko czyste.
Dzidzius jest to Najważniejsze ❣️❣️


Na bank nerwy ale najważniejsze że jest dobrze, a Ty zajmij głowę czymś pozytywnym ja Ci mowie nie ma wyboru musi być dobrze, innej opcji nie ma🙃
 
Do góry