reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Ja jadłam duphaston 3x1 ze względu na krwiaka. Jestem po wizycie i mogę go odstawić i luteinę. Jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana to mogłabym odsprzedać taniej 2 opakowania pełne duphastonu i jedno napoczęte chyba do połowy i listek luteiny dopochwowej mam. Mi już niepotrzebne a szkoda żeby miało się zmarnować. A po wizycie u nas wszystko dobrze jutro zaczynam 10t i dzidzia ma 2,5 cm ale była skulona i nie miała ochoty się wyprostować do zdjęcia 🙂😍
 

Załączniki

  • 466FEB09-BC35-4679-AFB8-E33A1DE05FFD.jpeg
    466FEB09-BC35-4679-AFB8-E33A1DE05FFD.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 71
  • F842CAD5-A51E-43DD-B36C-F4BA2DE6FCB9.jpeg
    F842CAD5-A51E-43DD-B36C-F4BA2DE6FCB9.jpeg
    936,5 KB · Wyświetleń: 77
Hmm ja też mam skierowanie od prywatnego ale ciekawa jestem czy to będzie płatne czy to nie płatne..zgłupiałam, zobaczę w poniedziałek dopytam😅
Podobno jak lekarz pracuje na NFZ i przyjmuje też prywatnie to może wystawić skierowanie z pieczątką na NFZ. Ale szczerze jeszcze się nie spotkałam żeby któryś był aż tak miły ;)
 
Ja jadłam duphaston 3x1 ze względu na krwiaka. Jestem po wizycie i mogę go odstawić i luteinę. Jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana to mogłabym odsprzedać taniej 2 opakowania pełne duphastonu i jedno napoczęte chyba do połowy i listek luteiny dopochwowej mam. Mi już niepotrzebne a szkoda żeby miało się zmarnować. A po wizycie u nas wszystko dobrze jutro zaczynam 10t i dzidzia ma 2,5 cm ale była skulona i nie miała ochoty się wyprostować do zdjęcia 🙂😍


Nooo ale pamiątka te USG 😍
 
Cześć dziewczyny, sorki że mnie mało ale jestem wieczorem jak malutkie dziecko i padam, dzisiaj tez już zaliczylam drzemkę 🙄W ogóle nigdy mi sie prawie nic nie śni a dzisiaj apogeum 🤯
Tosty to mega ratunek i dla mnie, wchodzi i jeszcze smakuje 🥰.
Jak wasze samopoczucie dzisiaj?
U nas za oknem leje, szaro buro i ponuro a w tym ja zaczynająca odżywać, bo przeszły mi mdłości, które były ze mną od samego rana
Ja zasypiam wieczorem jak dziecko już od dawna, zero wieczorów bo idę spać, a mąż z córka jeszcze siedza
Hmm ja też mam skierowanie od prywatnego ale ciekawa jestem czy to będzie płatne czy to nie płatne..zgłupiałam, zobaczę w poniedziałek dopytam😅
Od prywatnego płatne. Nawet jak daje skierowanie to raczej platne
 
Ja jadłam duphaston 3x1 ze względu na krwiaka. Jestem po wizycie i mogę go odstawić i luteinę. Jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana to mogłabym odsprzedać taniej 2 opakowania pełne duphastonu i jedno napoczęte chyba do połowy i listek luteiny dopochwowej mam. Mi już niepotrzebne a szkoda żeby miało się zmarnować. A po wizycie u nas wszystko dobrze jutro zaczynam 10t i dzidzia ma 2,5 cm ale była skulona i nie miała ochoty się wyprostować do zdjęcia 🙂😍
Ojej naprawdę wygląda już trochę jak dziecko a to dopiero początek 10t!
Liczysz 10 tydzień, że jesteś 9+x czy 10+x?
 
Ja jadłam duphaston 3x1 ze względu na krwiaka. Jestem po wizycie i mogę go odstawić i luteinę. Jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana to mogłabym odsprzedać taniej 2 opakowania pełne duphastonu i jedno napoczęte chyba do połowy i listek luteiny dopochwowej mam. Mi już niepotrzebne a szkoda żeby miało się zmarnować. A po wizycie u nas wszystko dobrze jutro zaczynam 10t i dzidzia ma 2,5 cm ale była skulona i nie miała ochoty się wyprostować do zdjęcia 🙂😍
to jest 3d? Prosisz na wizycie o takie USG (jest dużo droższe?) czy Twój lekarz tylko takie wykonuje?
 
reklama
Do góry