reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Mam też ten problem z wzdęciami i jeszcze te zaparcia, pytałam gina powiedział, że espumisan można spokojnie brać i do tego śliwki całkiem ładnie działają choć na mnie nie zawsze😉 ale espumisan mi pięknie pomaga. Też chyba coś sobie na Netflixie wrzucę..bo teraz mąż zasnął jego kolej na drzemkę 😂
Ja szukam na netflix ale nic ciekawego. Masz coś do polecenia? :)) :)
 
reklama
Dostałyście skierowanie na pierwsze badania od swojego gin.??
Czy poprostu Wam powiedział co i płaciłyście??
Mi napisał na kartce i się zastanawiam czy nie zadzwonić do lekarza rodzinnego i co będę mogła zrobić na skierowanie nie płacąc typu morfologia a za resztę zapłacę
 
Dostałyście skierowanie na pierwsze badania od swojego gin.??
Czy poprostu Wam powiedział co i płaciłyście??
Mi napisał na kartce i się zastanawiam czy nie zadzwonić do lekarza rodzinnego i co będę mogła zrobić na skierowanie nie płacąc typu morfologia a za resztę zapłacę
Ja dostaję wszystko od ginekologa na NFZ
 
tak jak napisała koleżanka powinien Ci je zlecić na NFZ. Ja też dostałam na 1 wizycie, nawet jak nie miałam jeszcze USG, jedynie beta pozytywna i lekarz sama z siebie mi dała skierowanie, nawet nie prosiłam.
Skierowanie wydaje ale na płatne badania tak już ma. Nawet zadzwonilam do znajomej co Tez chodzi do tej przychodni i inny lekarz tam też tak robi. Dziwnie strasznie :/
Pójdę do siebie do lekarza rodzinnego żeby mi wypisał chciaz na to co może skierowanie.
 
Skierowanie wydaje ale na płatne badania tak już ma. Nawet zadzwonilam do znajomej co Tez chodzi do tej przychodni i inny lekarz tam też tak robi. Dziwnie strasznie :/
Pójdę do siebie do lekarza rodzinnego żeby mi wypisał chciaz na to co może skierowanie.
wszystkie te ciążowe miałam na NFZ, za żadne nie dopłacałam. Jakie masz badania płatne?
 
Skierowanie wydaje ale na płatne badania tak już ma. Nawet zadzwonilam do znajomej co Tez chodzi do tej przychodni i inny lekarz tam też tak robi. Dziwnie strasznie :/
Pójdę do siebie do lekarza rodzinnego żeby mi wypisał chciaz na to co może skierowanie.
Chodzisz do ginekologa na NFZ i nie daje Ci skierowań na badania? 😱
Rodzinny może na pewno morfologię, mocz, glukoza i tsh ale te wszystkie droższe to niestety nie.
 
reklama
Skierowanie wydaje ale na płatne badania tak już ma. Nawet zadzwonilam do znajomej co Tez chodzi do tej przychodni i inny lekarz tam też tak robi. Dziwnie strasznie :/
Pójdę do siebie do lekarza rodzinnego żeby mi wypisał chciaz na to co może skierowanie.
A nie masz opcji przepisać się do innego ginekologa? Albo wprost spytać czemu nie wypisuje skierowań na NFZ
 
Do góry