reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja dołączę na fb ale nie mogę narazie się zalogować tam bo coś mi hasło nie wchodzi :)

Dziewczyny jeszcze godzinka i będę na wizycie :) noc przespana ale teraz mnie tak nosi że strachu :( cieszę się że nadszedł ten dzień wizyty ale martwię się czy jest wszytsko dobrze. Trzymajcie kciuki ❣️
najdłuższa godzina w życiu :) 😻 . Trzymam mocni zaciśnięte ✊
 
reklama
Ja z jednej strony chciała bym powiedzieć już bo jesteśmy tylko w 3 i nie ma opcji żeby 2 osoby sie wyrobiły więc powinnw byc jeszcze 3 osoba ale bardzo boje się powiedzieć ze względu na to ze zawsze mowilam ze nie planuje ciazy (mowilam tak bo mialam ogromny problem na dobra sprawe w listopadzie teraz minelo by 4 lata jak sie staramy) . Chce powiedzieć ale hamuje mnie to ze boje sie poronienia poprostu na ten moment jest ok ale ile sie słyszy ze serduszko przestało bić... Zobaczymy co będzie na wizycie w środę może sie odważę powiedzieć a jak nie to po prenatalnych napewno.. U mnie najbardziej stresujący czas to początek roku wtedy sie poprostu dzieje duzo i jeszcze na początku roku mam egzaminy w szkole wiec pakiet pełny dlatego już bym chciała w pracy brac zwolnienia co jakis czas po nowym roku, sama nie wiem jak to rozegrać 👀zarazem ja z tego typu ze nie umiem wysiedzieć 😂


Dokładnie, tez się obawiam.. i z niecierpliwoscia wyczekuję wizyty w środe 9, żeby znowu zobaczyc serduszko ;)
 
U mnie 94 🙈 też muszę zrobić ponownie, ale jak wypić tą glukozę jak mam ciągle mdłości.. w dodatku Tsh mi skoczyło na ponad 4.. a dwa dni później ponad 3.. jeden lekarz przepisał euthyrox 25, drugi mówi, że mam brać 50
Po jakim czasie brania tabletek robicie ponowne Tsh?
U mnie po 4 tygodniach kontrola TSH 😌 ja przy 3.13 dostałam 50, ale wcześniej już przyjmowałam 25 i przed ciążą przy 25 miałam 2.30
 
Tabletka zawsze po pobraniu krwi. Więc dobrze ją wziąć ze sobą i zażyć zaraz po wyjściu z gabinetu, żeby już czas leciał ;) bo potem człowiek głodny i zły, a każda minuta tylko się dłuży 😂
No właśnie nikoniecznie. Mi endokrynolog mówił, ze zawsze badanie po tabletce, bo przecież sprawdzamy jak działają na nas leki, a nie jak fukncjonujemy bez nich.
 
Ja z jednej strony chciała bym powiedzieć już bo jesteśmy tylko w 3 i nie ma opcji żeby 2 osoby sie wyrobiły więc powinnw byc jeszcze 3 osoba ale bardzo boje się powiedzieć ze względu na to ze zawsze mowilam ze nie planuje ciazy (mowilam tak bo mialam ogromny problem na dobra sprawe w listopadzie teraz minelo by 4 lata jak sie staramy) . Chce powiedzieć ale hamuje mnie to ze boje sie poronienia poprostu na ten moment jest ok ale ile sie słyszy ze serduszko przestało bić... Zobaczymy co będzie na wizycie w środę może sie odważę powiedzieć a jak nie to po prenatalnych napewno.. U mnie najbardziej stresujący czas to początek roku wtedy sie poprostu dzieje duzo i jeszcze na początku roku mam egzaminy w szkole wiec pakiet pełny dlatego już bym chciała w pracy brac zwolnienia co jakis czas po nowym roku, sama nie wiem jak to rozegrać 👀zarazem ja z tego typu ze nie umiem wysiedzieć 😂
Który masz teraz tydzień ?
 
Dziewczyny, linki poszły… wybaczcie jeżeli kogoś pominęłam, jeżeli do kogoś wysłałam 2 razy. Gdyby ktoś nie otrzymał to prosze napiszcie priv 😊. Bardzo mi miło, co niektóre panie „zobaczyć” 😊.
 
reklama
Do góry