reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

powodzenia, ja za tydzień idę
Dzięki. Czekam na wynik, ale podejrzewam koleżankę cukrzycę. Ogólnie to pierwszy raz poczułam się mega źle po tym teście. Po przyjściu do domu zaczęło mi się kręcić w głowie, waliło mi strasznie serce.

@Wiol86 , @Kasia00! Dajcie znać po Waszych testach obciążenia :-) Powodzenia.
@Kasia00! Polecam Ci wziąć urlop na wypadek gdybyś się źle poczuła, ja miałam kilka godzin po wyjętych z życiorysu.
 
reklama
Mi wg usg wychodzi 26.06
Ja w poprzedniej ciąży miałam termin na początku miesiąca i to było lepiej, bo urodziłam w miarę na początku. Najgorzej czekać i patrzeć jak co chwilę ktoś ma to już za sobą 🙈
Dzięki. Czekam na wynik, ale podejrzewam koleżankę cukrzycę. Ogólnie to pierwszy raz poczułam się mega źle po tym teście. Po przyjściu do domu zaczęło mi się kręcić w głowie, waliło mi strasznie serce.

@Wiol86 , @Kasia00! Dajcie znać po Waszych testach obciążenia :-) Powodzenia.
@Kasia00! Polecam Ci wziąć urlop na wypadek gdybyś się źle poczuła, ja miałam kilka godzin po wyjętych z życiorysu.
Złe samopoczucie przy przy obciążeniu jeszcze nic nie znaczy. Znam osoby co prawie mdlały a cukrzycy nie było. Ten test obciążenia glukoza to jest straszny szok dla organizmu.
Ja mam nadzieję, że tym razem uda mi się uniknąć cukrzycy chociaż prawdopodobieństwo jest niestety duże, skoro miałam poprzednio.
Trzymam kciuki żeby jednak tej cukrzycy nie było
 
Mnie dzisiaj strasznie męczą mdłości. Na nic apetytu nie mam. Z rosołu wypiłam tylko płyn. Miałam ssanie potem na KFC, zamówiłam ( teraz sobie wyrzucam że to niezdrowe), zjadłam, przez jakiś czas było ok a dwie godziny i mdłości wróciły 🤦 oczywiście senność nie odpuszcza. To niesamowite, że takie małe ziarenko może powodować takie paskudne objawy 🙈
 
Ja w poprzedniej ciąży miałam termin na początku miesiąca i to było lepiej, bo urodziłam w miarę na początku. Najgorzej czekać i patrzeć jak co chwilę ktoś ma to już za sobą 🙈

Złe samopoczucie przy przy obciążeniu jeszcze nic nie znaczy. Znam osoby co prawie mdlały a cukrzycy nie było. Ten test obciążenia glukoza to jest straszny szok dla organizmu.
Ja mam nadzieję, że tym razem uda mi się uniknąć cukrzycy chociaż prawdopodobieństwo jest niestety duże, skoro miałam poprzednio.
Trzymam kciuki żeby jednak tej cukrzycy nie było
brałaś insulinę wcześniej?
 
Cześć dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie i dostałam skierowanie na test obciążenia glukozą. Mam iść w tym tygodniu. I znowu z pracy się urwać na 3 godziny albo urlop wziąć. Już mi się wymówki kończą. Mąż naciska coraz bardziej żebym na zwolnienie poszła ale to dopiero 8 tydzień. Nie wiem, jeszcze lipiec popracuje a potem się zastanowię.
Wiecie czy można jeść coś słodkiego dzień przed testem czy kompletnie nic lepiej żeby nie zaburzyć wyniku? Nie miałam nigdy problemów z cukrem a tu psikus
ja nie będę nic jadła dzień przed dla pewności. Cukrzyca w ciąży kompletnie bez sensu przychodzi, u mnie podobnie w poprzedniej ciąży, potem spokój, a teraz czuję, że będzie powtórka.
 
Ja nawet nie mam za bardzo siły tutaj się udzielać… Cały dzień mi niedobrze, totalnie nie mam ochoty nic jeść i pić… Myślę, że wolałabym zwymiotować żeby chociaż na chwilę poczuć ulgę ale nic z tego 😢😪
 
Mnie dzisiaj strasznie męczą mdłości. Na nic apetytu nie mam. Z rosołu wypiłam tylko płyn. Miałam ssanie potem na KFC, zamówiłam ( teraz sobie wyrzucam że to niezdrowe), zjadłam, przez jakiś czas było ok a dwie godziny i mdłości wróciły 🤦 oczywiście senność nie odpuszcza. To niesamowite, że takie małe ziarenko może powodować takie paskudne objawy 🙈
Ja po pracy miałam z mężem pójść na zakupy, nici zasnęłam i poszedl z synem ☺ wstałam i nie jest lepiej też mnie dzisiaj cały dzień męczą mdłości ledwo żyje, pewnie trochę się pomęczę i znowu zasne, szczerze to jedyny ratunek chociaż przez sen nie czuje tego podbijania 😅
Co do zdrowego jedzenia.... Ja w siebie dzisiaj wcisnęłam 2 kawałki pizzy trudno najważniejsze że weszło i zostało 😝 owsianka mnie dzisiaj odrzuciła i musiałam cała miskę wywalić...
Zatem łącze się w bólu ❤
 
reklama
Dziewczyny, a kojarzycie może coś, co można skutecznie użyć w ciąży na zaparcia? Mam problem- zespół wrażliwego jelita, nietolerancję glutenu, zaburzenia odżywiania (już wyleczyłam się z nich kilka lat temu), przez to bardzo spowolniony metabolizm, mimo, że jestem szczupła. Ale od kilku dni mam zaparcie, na które nie pomaga verdin+kawa+kefir+jabłka... Już nie wiem co robić.
 
Do góry