reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Girls! Ja już po wizycie, serduszko pięknie bije wzruszyliśmy się z mężem ja to z łzami w oczach z gabinetu wyszłam a on cała drogę ciagał nosem ❤ termin wychodzi 23 czerwiec 🥰 załączam zdjęcie z USG wiele nie widać ale jest wszystko pięknie jak to lekarz powiedział
Noo na moim zdjęciu też niewiele widać ale na pamiątkę jest 😁 z córką byłam później i było już widać taka fasolkę. Mi z usg wychodzi termin 22 czerwca
 
reklama
Noo na moim zdjęciu też niewiele widać ale na pamiątkę jest 😁 z córką byłam później i było już widać taka fasolkę. Mi z usg wychodzi termin 22 czerwca
Oj tak pamiątka niesamowita jest, mi się nogi uginają na samą myśl, że w naszych organizmach rozwija się życie i bije drugie serce, coś pięknego. Ja w pierwszej ciąży z synem byłam na USG dopiero koło 9 tygodnia, bo totalnie mnie ciąża zaskoczyła, nie miałam żadnych objawów na początku, dopiero koło 8 tygodnia, a teraz męcze się juz drugi tydzień i jestem kompletnie wykończona 😊 ale po zobaczeniu serduszka już mnie nawet te mdłości tak nie przytłaczają, taka jestem radosna 🤭

W pracy już powiedziałam szefowi, gratulował i cieszył się, że tak szybko mu powiedziałam, chyba poczuł się ważny i fajnie ! nawet dorzucił, że to prawie i na jego urodziny prezent haha :)
 
Oj tak pamiątka niesamowita jest, mi się nogi uginają na samą myśl, że w naszych organizmach rozwija się życie i bije drugie serce, coś pięknego. Ja w pierwszej ciąży z synem byłam na USG dopiero koło 9 tygodnia, bo totalnie mnie ciąża zaskoczyła, nie miałam żadnych objawów na początku, dopiero koło 8 tygodnia, a teraz męcze się juz drugi tydzień i jestem kompletnie wykończona 😊 ale po zobaczeniu serduszka już mnie nawet te mdłości tak nie przytłaczają, taka jestem radosna 🤭

W pracy już powiedziałam szefowi, gratulował i cieszył się, że tak szybko mu powiedziałam, chyba poczuł się ważny i fajnie ! nawet dorzucił, że to prawie i na jego urodziny prezent haha :)
U mnie teraz też więcej objawów. Przede wszystkim senność. Mdłości. Ale senność mnie wykańcza. Wczoraj zamiast wieczorem pracować to poszłam spać. Dzisiaj pewnie lepiej nie będzie 🙈
 
Podczas podcierania zauważyłam brązową nitkę. No ja oszaleję do tego czwartku. 🙄
jesli brązowe to zgadzam się nie ma co panikować, pamiętajcie też że niektóre z nas mają nawet normalnie okres, moja znajoma miała w ciąży okres przez całe 7 miesięcy. Dowiedziała się o ciąży jak jej się "coś w brzuchu ruszało" i poszła przerażona do lekarza a tam chyba 5-6 miesiąc, już nie pamiętam bo było to dość dawno :) starali się latami i nic a tu taka niespodzianka
 
jesli brązowe to zgadzam się nie ma co panikować, pamiętajcie też że niektóre z nas mają nawet normalnie okres, moja znajoma miała w ciąży okres przez całe 7 miesięcy. Dowiedziała się o ciąży jak jej się "coś w brzuchu ruszało" i poszła przerażona do lekarza a tam chyba 5-6 miesiąc, już nie pamiętam bo było to dość dawno :) starali się latami i nic a tu taka niespodzianka
Mam w rodzinie taki przypadek. Poród z zaskoczenia był. Dzień przed porodem kobieta była w pracy fizycznej. Została w domu bo źle się czuła. Gdybym nie widziała jej na własne oczy to bym nie uwierzyła, że można ciążę przegapić. A ona przytyła troszkę ale tak wszędzie. Brzucha zero. A ruchy? Wystarczy łożysko na przedniej ścianie i już się mniej czuje. W szpitalu ją tak przeorali, że nie rozmawia z nikim na ten temat
 
Cześć dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie i dostałam skierowanie na test obciążenia glukozą. Mam iść w tym tygodniu. I znowu z pracy się urwać na 3 godziny albo urlop wziąć. Już mi się wymówki kończą. Mąż naciska coraz bardziej żebym na zwolnienie poszła ale to dopiero 8 tydzień. Nie wiem, jeszcze lipiec popracuje a potem się zastanowię.
Wiecie czy można jeść coś słodkiego dzień przed testem czy kompletnie nic lepiej żeby nie zaburzyć wyniku? Nie miałam nigdy problemów z cukrem a tu psikus
 
Cześć dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie i dostałam skierowanie na test obciążenia glukozą. Mam iść w tym tygodniu. I znowu z pracy się urwać na 3 godziny albo urlop wziąć. Już mi się wymówki kończą. Mąż naciska coraz bardziej żebym na zwolnienie poszła ale to dopiero 8 tydzień. Nie wiem, jeszcze lipiec popracuje a potem się zastanowię.
Wiecie czy można jeść coś słodkiego dzień przed testem czy kompletnie nic lepiej żeby nie zaburzyć wyniku? Nie miałam nigdy problemów z cukrem a tu psikus
Chyba zaleca się nie jeść 12h przed ale co zjesz to nie wiem czy ma znaczenie. Najlepiej jeść tak jak do tej pory
 
reklama
Do góry