reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny co polecacie na mdłości? Mnie męczą calutki dzień i nawet w nocy jak się budzę 😭😭😭 czytałam o imbirze ale moja ginekolog to odradza, więc nie wiem… 😪
Są gumy w aptece, chyba z firmy pregna właśnie na wymioty i mdłości. Sporo osób pisało, ze im pomaga. Ja chyba jestem jakimś szczególnym przypadkiem, ale na mnie nic nie działa ;(
Z innych sposóbów to :
- migdały
- słone paluszki
- ciagłe podjadanie
- woda z imbirem
 
reklama
Hej dziewczyny ja byłam na badaniach podstawowych krew i mocz - wchodzę bez kolejki bo tak jest napisane ze kobiety w ciąży bez kolejki i oczywiście nasłuchałam się milion zbędnych komentarzy na ten temat …
Od wczoraj żadnych bóli, trochę mnie to znów martwi !!
Tak chyba zawsze jest.
Ja w 1 ciąży bardzo rzadko z tego "przywileju " korzystałam, bo w połączeniu z tymi ciażowymi hormanami, od razu się rozpłakiwałam tam w poczekali, także wolałam się nie "pchać" i nie słuchać.
U nas nawet w jednej piekarni, do której są sporo kolejki jest zasada,ze w ciaży wchodzi się bez kolejki.
 
Są gumy w aptece, chyba z firmy pregna właśnie na wymioty i mdłości. Sporo osób pisało, ze im pomaga. Ja chyba jestem jakimś szczególnym przypadkiem, ale na mnie nic nie działa ;(
Z innych sposóbów to :
- migdały
- słone paluszki
- ciagłe podjadanie
- woda z imbirem

Są gumy w aptece, chyba z firmy pregna właśnie na wymioty i mdłości. Sporo osób pisało, ze im pomaga. Ja chyba jestem jakimś szczególnym przypadkiem, ale na mnie nic nie działa ;(
Z innych sposóbów to :
- migdały
- słone paluszki
- ciagłe podjadanie
- woda z imbirem
No mi pomogły tabletki Xonvea, biorę 2 na noc. Wcześniej zanim mialam tą receptę to na chwilę cola pomagała. Zanim wstałam jadlam banana, czy suchara/paluszki ale i tak po tym wymiotowalam..
 
Dziewczyny co polecacie na mdłości? Mnie męczą calutki dzień i nawet w nocy jak się budzę 😭😭😭 czytałam o imbirze ale moja ginekolog to odradza, więc nie wiem… 😪
w poprzedniej ciąży ratowały mnie tylko słone krakersy i sporadycznie ciut coli 🙈 teraz póki co nic się nie dzieje ale pewnie za wcześnie
 
Cześć dziewczyny :) Nie odzywam się często, ale ja tak chyba wolę, rzadziej, a od razu więcej 😅 Zapisałam się prywatnie do ginakologa na następny czwartek, będę miała spokojną głowę. Objawów nie mam nadal, czasami przez śniadaniem leciutkie mdłości, za to pojawiły mi się jedynie żyłki na piersiach. Za to cieszę się, bo udało mi się schudnąć od początku ciąży 3 kg, a jak z waszą wagą? 🤗 Jeśli chodzi o pracę, to ja prowadzę własny sklep, więc to dość lekka praca, mam sporo sprzedaży wysyłkowej, czasami paczki są ciężkie, ale pomaga mi mój M., bo on też ma własną firmę i pracuje zdalnie, co bardzo mnie cieszy, bo zawsze jest dla mnie dostępny. Na wizyty narazie wchodzą sama, M. czeka przed, ale ogólnie bardzo mnie wspiera, robi mi soki, jedzonko, sprząta więcej ode mnie, nosi za mnie, nie pozwala mi trzymać laptopa na brzuchu, nic dźwignąć itp, szykuje mi witaminy, chodzi do kuwet i cały dzień czyta mi ciążowe nowinki - chyba bardziej przeżywa tę ciąże niż ja 😅 A co u was, jak wasza waga, jak wasi partnerzy i bliscy? Dbają o was?
 
Cześć dziewczyny :) Nie odzywam się często, ale ja tak chyba wolę, rzadziej, a od razu więcej 😅 Zapisałam się prywatnie do ginakologa na następny czwartek, będę miała spokojną głowę. Objawów nie mam nadal, czasami przez śniadaniem leciutkie mdłości, za to pojawiły mi się jedynie żyłki na piersiach. Za to cieszę się, bo udało mi się schudnąć od początku ciąży 3 kg, a jak z waszą wagą? 🤗 Jeśli chodzi o pracę, to ja prowadzę własny sklep, więc to dość lekka praca, mam sporo sprzedaży wysyłkowej, czasami paczki są ciężkie, ale pomaga mi mój M., bo on też ma własną firmę i pracuje zdalnie, co bardzo mnie cieszy, bo zawsze jest dla mnie dostępny. Na wizyty narazie wchodzą sama, M. czeka przed, ale ogólnie bardzo mnie wspiera, robi mi soki, jedzonko, sprząta więcej ode mnie, nosi za mnie, nie pozwala mi trzymać laptopa na brzuchu, nic dźwignąć itp, szykuje mi witaminy, chodzi do kuwet i cały dzień czyta mi ciążowe nowinki - chyba bardziej przeżywa tę ciąże niż ja 😅 A co u was, jak wasza waga, jak wasi partnerzy i bliscy? Dbają o was?
ja od wizyty do wizyty (ok 3 tyg) schudłam 1 kg 😆 jak ja to brzydko mówię to to dobra kupa 😅😂
 
Cześć dziewczyny :) Nie odzywam się często, ale ja tak chyba wolę, rzadziej, a od razu więcej 😅 Zapisałam się prywatnie do ginakologa na następny czwartek, będę miała spokojną głowę. Objawów nie mam nadal, czasami przez śniadaniem leciutkie mdłości, za to pojawiły mi się jedynie żyłki na piersiach. Za to cieszę się, bo udało mi się schudnąć od początku ciąży 3 kg, a jak z waszą wagą? 🤗 Jeśli chodzi o pracę, to ja prowadzę własny sklep, więc to dość lekka praca, mam sporo sprzedaży wysyłkowej, czasami paczki są ciężkie, ale pomaga mi mój M., bo on też ma własną firmę i pracuje zdalnie, co bardzo mnie cieszy, bo zawsze jest dla mnie dostępny. Na wizyty narazie wchodzą sama, M. czeka przed, ale ogólnie bardzo mnie wspiera, robi mi soki, jedzonko, sprząta więcej ode mnie, nosi za mnie, nie pozwala mi trzymać laptopa na brzuchu, nic dźwignąć itp, szykuje mi witaminy, chodzi do kuwet i cały dzień czyta mi ciążowe nowinki - chyba bardziej przeżywa tę ciąże niż ja 😅 A co u was, jak wasza waga, jak wasi partnerzy i bliscy? Dbają o was?
U mnie + 2 kg 🤣 pozwalam sobie za dużo i partner mnie rozpieszcza :D
 
Hej dziewczyny ja byłam na badaniach podstawowych krew i mocz - wchodzę bez kolejki bo tak jest napisane ze kobiety w ciąży bez kolejki i oczywiście nasłuchałam się milion zbędnych komentarzy na ten temat …
Od wczoraj żadnych bóli, trochę mnie to znów martwi !!
zawsze maja problemy… mój mąż kiedyś po operacji był 40 na liście na zdjęcie szwów, ale wyciągnął książeczkę honorowego dawcy krwi 😂 myślałam ze spała nas na stosie
 
reklama
Do góry