reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Odebrałam wyniki ft3 i ft4 w normie
 

Załączniki

  • IMG_3066.jpeg
    IMG_3066.jpeg
    204,2 KB · Wyświetleń: 44
Byłam na USG. Zarodka jeszcze nie widać, ale jest pęcherzyk żółtkowy więc powiedział, że za parę dni już będzie zarodek i później serduszko. Wszystko jest dobrze jak na ten moment. Szyjka zamknięta. Pęcherzyk umiejscowiony po środku. Badania w porządku, tarczyca opanowana, cukier mam mierzyć i unikać cukru w jedzeniu. Kolejną wizytę u niego mam 15 listopada, bo wtedy też mąż ma wolne i ze mną jedzie. Po tej wizycie 15 u niego będę miała zrobić test obciążenia glukozą. Dalej mam brać luteinę i euthyrox na tarczycę, no i witaminy dla ciężarnych. Mam zakaz dźwigania, dłuższego chodzenia i mam conajmniej 6 godzin dziennie leżeć, najlepiej 2*3godziny ciągiem ze względu na poprzednie poronienie mam się tak oszczędzać. Zastanawiam się jedynie czy za kilka dni nie iść do innego lekarza bliżej domu na USG żeby zobaczyć już zarodek.
Super, że się pojawiło ciałko żółte, lada moment będzie serducho, skubańce tak szybko się rozwijają 😀 to ciekawe z tym zaleceniem leżenia, ja również jestem po stratach, a czegoś takiego nie usłyszałam, jedynie to odpoczywać. Choć de facto i tak dużo leżę, bo szybko opuszczają mnie siły, zwłaszcza po chodzeniu.
 
Hej dzieczyny :) ja dziś najlepiej to bym przeleżała cały dzień w łóżku :/ w pracy do bani dziś stresujący dzień, zero humoru, tak mnie dziś wszystko drażni 😈
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny :) mam na imię Ewelina i jestem w pierwszej ciąży :) udało mi się zajść dzięki in vitro. Dzisiaj 6 + 0 pierwsze usg: kropek ma 4,1 mm i widać już było maleńkie serduszko :) OM miałam 17 września - termin wg OM mam na 24 czerwca, wg USG na 21 czerwca :) będzię mi bardzo miło z wami przechodzić ten cudowny czas :)
Gratulacje!!! 😍 Super wiadomośc":)
 
Do góry