reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Kiedyś, jak sama się stresowałam wynikiem tsh to czytałam jakiś wpis lekarki, ze u niej jedna babeczka miała chyba tsh 13 i wszystko było ok z maluszkiem ;)
Jak euthyrox biorę już od kilku dooobrych lat, a ostatnio dla mnie najwiekszą trudnością jest nie zwymiotować po tabletce (bo bierze się ją min 30 min przed posiłkiem). Raz mi się nie udało i potem miałam stresa, czy brać jeszzce raz, czy połowę dawki itd.
ja to samo, biorę Euthyrox od prawie 7 lat, ale teraz tsh mi poszło do góry i zmieniłam dawkę z 50 na 100.
 
reklama
o kurdę, to wysoko naprawdę. Miałaś wcześniej problemy z tarczycą?
ostatni raz badałam dawno temu, a było wszystk ok, później wiadomo ślub, praca i tak człowiek zapomniał o sobie i zdrowiu. Miałam wszystkie badania ogarnąć w październiku, ale ze udało nam się z ciąża. Nie miałam żadnych powodów i objawów, które powinnam mieć jak teraz sprawdzam w internecie 🤷🏼‍♀️ tak się martwię o dziecko, że przez to że nie zbadałam tego wcześniej to poronie
 
ostatni raz badałam dawno temu, a było wszystk ok, później wiadomo ślub, praca i tak człowiek zapomniał o sobie i zdrowiu. Miałam wszystkie badania ogarnąć w październiku, ale ze udało nam się z ciąża. Nie miałam żadnych powodów i objawów, które powinnam mieć jak teraz sprawdzam w internecie 🤷🏼‍♀️ tak się martwię o dziecko, że przez to że nie zbadałam tego wcześniej to poronie
Daj spokój, ja mam dwoje zdrowych dzieci i w poprzednich ciążach nie miałam kompletnie żadnych objawów, pierwszy raz mam mdłości. Nie ma tu żadnej reguły. Szybko do endo i będzie ok. Prawda taka, że dla ciąży na pewno tsh w dolnej granicy normy jest korzystniejsze, ale to jest do ogarnięcia na pewno. Ważne teraz, żeby dobrze dawkę dobrać i brać leki regularnie.
 
Dziękuje dziewczyny za dobre słowo. Tak naprawdę nie mam z kim o tym pogadać. Mam wrażenie ze przyjaciółka mnie nie rozumie. 🤷🏼‍♀️ Mąż jak to mąż - mam się nie martwić, bo ważne ze mamy siebie, a moje zamartwianie nic nie zmieni a jedynie pogorszy sprawę. 😉
Bardzo się cieszę, że mam takie wsparcie w tym wątku. DZIĘKUJĘ.
Bede czekać do piątku teraz na ta wizytę, aby zobaczyć czy wszystko jest okej i czy dzidzius się rozwija i rośnie. ✊🏼
 
reklama
Daj spokój, ja mam dwoje zdrowych dzieci i w poprzednich ciążach nie miałam kompletnie żadnych objawów, pierwszy raz mam mdłości. Nie ma tu żadnej reguły. Szybko do endo i będzie ok. Prawda taka, że dla ciąży na pewno tsh w dolnej granicy normy jest korzystniejsze, ale to jest do ogarnięcia na pewno. Ważne teraz, żeby dobrze dawkę dobrać i brać leki regularnie.
Ja mam tsh 2,65 myslicie ze dostane jakiś lek? Jutro wizyta
 
Do góry