reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ej czy któraś z Was spodziewa się drugiego dziecka? Powiem Wam że ta ciąża nie dość że niespodziewana to jeszcze mocno stresująca przez pracę, brak przyjmowanych witamin itp. no i teraz dochodzi ogromny strach czy pokocham to dziecko... Wiem że to może okrutne, ale córka była wystarana, wyczekana i kochamy ją od kiedy się o niej dowiedzieliśmy, ale teraz mam jakiś taki strach że nie będę kochać tego drugiego dziecka, że będzie mniej ważne itp... :(
ja będę miała równe 2 lata różnicy 🙂 ale my bardzo chcieliśmy i się staraliśmy. Jedynie mam obawy czy dam radę fizycznie w ciąży, syn jest wymagający, ciężki (13.5 kg do kochania) i do tego dalej bardzo kiepsko śpi w nocy…
 
reklama
A co do pewności terminu to tym razem idealnie mi gra i om, owulacja z testów i dzień seksu w owulację 🙈 także tym razem pewniak, zobaczymy jak się będzie rozwijać!
 
ja będę miała równe 2 lata różnicy 🙂 ale my bardzo chcieliśmy i się staraliśmy. Jedynie mam obawy czy dam radę fizycznie w ciąży, syn jest wymagający, ciężki (13.5 kg do kochania) i do tego dalej bardzo kiepsko śpi w nocy…

No u nas też równo 2 lata różnicy, mała jest z 20 czerwca 2021 także może nawet urodzą się tak samo bo teraz termin na 17 czerwca. I też się boje organizacji. Teraz młoda chodzi do żłobka, ale jak pójdę na zwolnienie to zrezygnujemy, za dużo kasy to pochłania :/ nie wiem jak funkcjonować z brzuchem i szalejącą 2 latką :/
 
No u nas też równo 2 lata różnicy, mała jest z 20 czerwca 2021 także może nawet urodzą się tak samo bo teraz termin na 17 czerwca. I też się boje organizacji. Teraz młoda chodzi do żłobka, ale jak pójdę na zwolnienie to zrezygnujemy, za dużo kasy to pochłania :/ nie wiem jak funkcjonować z brzuchem i szalejącą 2 latką :/

U nas tez będzie to drugie dziecko/dzieci... bo jeszcze nie wiem co do tych bliźniąt (załamka ma samą mysl). Synek jest z końca czerwca a teraz termin na pierwszą połowę czerwca.
 
No u nas też równo 2 lata różnicy, mała jest z 20 czerwca 2021 także może nawet urodzą się tak samo bo teraz termin na 17 czerwca. I też się boje organizacji. Teraz młoda chodzi do żłobka, ale jak pójdę na zwolnienie to zrezygnujemy, za dużo kasy to pochłania :/ nie wiem jak funkcjonować z brzuchem i szalejącą 2 latką :/
to jedziemy na jednym wózku, ja mam syna z 16.06 chociaż termin był na 07.07.21 a teraz wychodzi póki co 30.06. Trzeba się wspierać i jakoś damy radę ❤️ a od innych wielodzietnych wiem, że miłości nie trzeba dzielić, miłość przy większej ilości dzieci się mnoży 🥰
 
No u nas też równo 2 lata różnicy, mała jest z 20 czerwca 2021 także może nawet urodzą się tak samo bo teraz termin na 17 czerwca. I też się boje organizacji. Teraz młoda chodzi do żłobka, ale jak pójdę na zwolnienie to zrezygnujemy, za dużo kasy to pochłania :/ nie wiem jak funkcjonować z brzuchem i szalejącą 2 latką :/
Moja córka ma prawie 4 lata więc już trochę się da wytłumaczyć i nie trzeba nosić na rękach. Jedynie wyciąganie z wanny to trochę wysiłek
 
Nie zawsze im dalej tym gorzej. W pierwszej ciazy czułam się fatalnie tak do 15 tygodnia. Później wszystkie objawy aż do porodu ustąpiły. Nie miałam nigdy żadnej zgagi, nie puchły mi nogi, czułam się super. I powtarzam sobie to jak mantrę, że też tak bedzie i w tej ciazy. Samosprawdzajaca się przepowiednia. Życzę Wam miłego tygodnia, a teraz idę żygać :(
Na zaparcia dobrze jest zalać kilka suszonych śliwek wieczorem letnia woda, rano wypić tą wodę i zjeść śliwki

Ja tez ciagle mam nadzieje,ze mi przejdzie i będę sie później świetnie czulam jak w pierwszej ciąży. Do około 16 tyg mnie męczylo. Ale potem super. Chociaż do tego 16 tyg nawet to jeszcze tyle czasu, ze wydaje mi sie, ze oszaleje...
 
reklama
ja będę miała równe 2 lata różnicy 🙂 ale my bardzo chcieliśmy i się staraliśmy. Jedynie mam obawy czy dam radę fizycznie w ciąży, syn jest wymagający, ciężki (13.5 kg do kochania) i do tego dalej bardzo kiepsko śpi w nocy…
u mnie będzie 8 lat różnicy ... i 7 lat starań o 2 ciążę. Nie żałuję, Czekałam tyle czasu, że różnica nie ma znaczenia. Myślę, że syn nawet pomocny będzie bo jest troskliwy i empatyczny :)
 
Do góry