reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Też zastanawiałam się dziś jak to jest mieć takie mdłości i częste wymioty 🙈 cieszę się, że nie mam takich objawów i mogę normalnie funkcjonować. Dziś pierwszy raz rano przez kilka godzin miałam zgagę. Piersi od dziś bolą mnie tak bardzo, że mam problem położyć się na boku i nie mogę ich dotykać 😑 mam rozmiar D i ciężko mi z nimi było na co dzień, a teraz czuję, że są jeszcze pełniejsze.. ale podejrzewam, że to jest nic w porównaniu do mdłości i wymiotów, także korzystam z jedzenia i normalnego funkcjonowania 😁
 
reklama
ja mam taki strach, bo nie mam objawów prawie żadnych, a dziewczyny tutaj tak cierpią z powodu senności, wymiotów czy bólu piersi lub podbrzusza, że aż mi nieswojo pisać, że mnie nic nie dolega i sama nie wiem czy to dobrze czy źle :) ale wiem, że każde ciało jest inne i nie jest to te reguła :)
Ja aktualnie też tylko ból piersi, poza tym czuje się super, wręcz mam w ten weekend więcej energii 😊 chociaż kilka sennych dni tez juz mam za sobą.. Nie możemy dać sobie zwariować 😊 ja przy pierwszej ciąży gdy poroniłam i było puste jajo płodowe to cały czas byłam zmęczona, przeziębiona i zdołowana, więc teraz brak dodatkowych objawów staram się odbierać jako dobry znak 😊
 
Ja aktualnie też tylko ból piersi, poza tym czuje się super, wręcz mam w ten weekend więcej energii 😊 chociaż kilka sennych dni tez juz mam za sobą.. Nie możemy dać sobie zwariować 😊 ja przy pierwszej ciąży gdy poroniłam i było puste jajo płodowe to cały czas byłam zmęczona, przeziębiona i zdołowana, więc teraz brak dodatkowych objawów staram się odbierać jako dobry znak 😊
ojej, może coś w tym jest, bo ja mam to samo. Brak większych objawów odbieram jako dobry znak, bo przy pustym jaju cały czas spałam, zamartwiałam się, byłam zdołowana
 
ja mam taki strach, bo nie mam objawów prawie żadnych, a dziewczyny tutaj tak cierpią z powodu senności, wymiotów czy bólu piersi lub podbrzusza, że aż mi nieswojo pisać, że mnie nic nie dolega i sama nie wiem czy to dobrze czy źle :) ale wiem, że każde ciało jest inne i nie jest to te reguła :)
Ja 1 ciążę przechodziłam bezobjawowo, jedynie senność na samym początku ale szybko minelo
 
Ja dziś umieram przez ból brzucha pleców spojenia łonowego czuje się napuchnięta tam na dole i jest nie ciekawie.
Zamartwiam się a do tego doszły mi zaparcia :(
Wstaje o 5 do pracy i czuje ze jutro bede musiała zrobić sobie wolne bo siedzę n toalecie i nic mecze sie
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś umieram przez ból brzucha pleców spojenia łonowego czuje się napuchnięta tam na dole i jest nie ciekawie.
Zamartwiam się a do tego doszły mi zaparcia :(
Wstaje o 5 do pracy i czuje ze jutro bede musiała zrobić sobie wolne bo siedzę n toalecie i nic mecze sie
próbowałaś jabłko, śliwki mogą być suszone albo wodę z cytryną?
 
Ja dziś umieram przez ból brzucha pleców spojenia łonowego czuje się napuchnięta tam na dole i jest nie ciekawie.
Zamartwiam się a do tego doszły mi zaparcia :(
Wstaje o 5 do pracy i czuje ze jutro bede musiała zrobić sobie wolne bo siedzę n toalecie i nic mecze sie
ja od 3 dni mam bol podbrzusza non stop. Brzuch mam tez wywalony. Nawet legginsów nie mogę ubrać, bo strasznie mnie ściskają i przez to bol jest większy.
 
reklama
Dziewczyny, a znacie jakiś magiczny sposób na wygranie z sennością w ciąży? Jeszcze się nie zaczęło, ale z poprzedniej ciąży pamietam, ze pierwszy trymestr spałam od 19 🙈 a teraz problem taki, że po pierwsze maluch na pokładzie a 3-4 wieczory w tygodniu pracuję do 23 w sklepie i może być zabawnie 🙈
 
Do góry