reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Ja byłam u lekarza 11 października, ale wtedy miałam 5+1 i był widoczny tylko pęcherzyk, a następna wizytę mam w tę środę i już czekam z lekkim strachem czy będzie widać serduszko. Objawów, poza lekkim bólem piersi i sutków, jak nie było - tak nie ma :) Jutro zaczynam 7+0 ❤️
Czemy w środę na informacje :=) ja do każdej wizyty podchodzę ze strachem ❤️❤️
 
A moze byc np tsh dobre w ft3 i ft4 zle? :)
oj tak to tego nie wiem, ale wiem po sobie, że jak mam niskie TSH to ft4 wysokie, ale w normie i tak podobno powinno być. A jak TSH mam wysokie to ft4 niższe 🤷 Ja od każdego lekarza jak dostaje skierowanie to na tą 3 tarczycową, bo część lekarzy wprost mi mówi, że sam wynik TSH jest bez sensu.
 
Czemy w środę na informacje :=) ja do każdej wizyty podchodzę ze strachem ❤️❤️
ja mam taki strach, bo nie mam objawów prawie żadnych, a dziewczyny tutaj tak cierpią z powodu senności, wymiotów czy bólu piersi lub podbrzusza, że aż mi nieswojo pisać, że mnie nic nie dolega i sama nie wiem czy to dobrze czy źle :) ale wiem, że każde ciało jest inne i nie jest to te reguła :)
 
Nie ma żadnej reguły. Ja w dwóch poprzednich ciążach czułam się świetnie, mdłości mam teraz po raz pierwszy. Nie ma się co martwić, trzeba się cieszyć, że jest dobrze :)
 
ja mam taki strach, bo nie mam objawów prawie żadnych, a dziewczyny tutaj tak cierpią z powodu senności, wymiotów czy bólu piersi lub podbrzusza, że aż mi nieswojo pisać, że mnie nic nie dolega i sama nie wiem czy to dobrze czy źle :) ale wiem, że każde ciało jest inne i nie jest to te reguła :)
Ja na początku mialan raz na jakis czas taki chwilowy bol okresowy ale szybko mi przeszło. I nie mam żadnych objawów nic kompletnie :) witaj w klubie, mi też nie swojo jak slysze o objawach.
 
reklama
Ale tak jak mówisz kazda z nas jest inna. Te co mają objawy też dobrze bo te objawy są ciazowe i jest ok :)) a te co nie mają to taka uroda i cieszyć się :) chociaż czytalan ze często ciążę bezobjawową sa prxy pcos a ja właśnie mam
 
Do góry