reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Możecie mnie pocieszyć? 😟 Mam wrażenie, ze moj przyrost bety jest jakiś niski. W poniedziałek miałam 1718, dziś mam 3587. Podglądając co się dzieje u innych, mam wrażenie, ze przyrosty są większe..
Ja w ogóle tego nie robię. W sumie nigdy nie robiłam, a jest to moja 3 ciąża.
 
reklama
Myślę ze jeszcze kobietki do nas dołącza. Myślę ze jak każda pójdzie na usg zobaczy zarodek serduszko to wtedy się forum też rozkręci 🤰 chciałam pisać codziennie co u mnie i słuchać co u was 😘 ale ja nie mam naprawdę co pisać bo ja sie czuje normalnie. Jedynie we wtorek ide na krew bo mam mnóstwo badań do zrobienia.
 
Ja jutro pójdę zrobić betę, zobaczymy co pokażę. Jedyny objaw jaki mam, to (oczywiście oprócz braku miesiączki) ból piersi. A jak jest u was?
 
U mnie w okolicy @ wystąpił ból podbrzusza tak jak na okres raz góra dwa razy dziennie na dosłownie minutkę. Ale od jakiegoś czasu juz nic kompletnie
 
U mnie w okolicy @ wystąpił ból podbrzusza tak jak na okres raz góra dwa razy dziennie na dosłownie minutkę. Ale od jakiegoś czasu juz nic kompletnie
To ja znowu bol podbrzusza jak na okres mam prawie cały czas. Chociaż jak leze to nie zawsze. Dziś byłam na kawie u koleżanki to nic mnie nie bolało 😅
 
reklama
Do góry