reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Witam się i ja. Właśnie przeczytałam was od początku.
Pierwszy test zrobiłam 1 października i wyszedł pozytywny. Om miałam 1 września, wiec termin wychodzi mi na 7 czerwca. Wizytę u gin mam 20.10, będzie to 7 tydzień. Nie chce tez iść za szybko, bo u nas wykonuje się tylko 3 USG w ciąży. Podbrzusze jak na okres pobolewa mnie cały czas, już się przyzwyczaiłam, ale dzisiaj zaczęła mnie trochę głowa pobolewac. Mam nadciśnienie tętnicze, a odstawiłam leki, bo nie wiem czy mogę je brać. Jak bol głowy nie ustąpi, to wizyta u gin będzie niestety wcześniejsza.
Mam 35 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem mama 15 letniej Zuzi i 10 letniego Tymona.
Cześć, super, że do nas dołączyłaś 😊 Jeśli mogę coś podpowiedzieć - są leki na nadciśnienie, które można brać w ciąży (np metyldopa, labetalol, nifedypina). Może warto byłoby iść do ginekologa tylko w sprawie zmiany leków? Nie robić USG, żeby nie wykorzystać szansy, jeśli są tylko trzy na całą ciążę ;)
 
reklama
Cześć, super, że do nas dołączyłaś 😊 Jeśli mogę coś podpowiedzieć - są leki na nadciśnienie, które można brać w ciąży (np metyldopa, labetalol, nifedypina). Może warto byłoby iść do ginekologa tylko w sprawie zmiany leków? Nie robić USG, żeby nie wykorzystać szansy, jeśli są tylko trzy na całą ciążę ;)
Właśnie doczytałam 😉. Zacznę mierzyć regularnie ciśnienie i zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Na razie wyleguje się na kanapie i popijam kawkę z herbata na zmianę 🙈.
 
Cześć!
Witam się I ja. Mam na imię Monika. Mam 37 lat.
OM 03.09.2022
Pozytywny test już 25.09.2022.
01.10.2022 beta hcg 751 mlU/ml, progesteron 31,96 ng/ml
Staraliśmy się od maja. W kwietniu poroniłam w 9 tygodniu ciąży. Obyło się bez zabiegu, tylko z tabletkami.
Mam dwoje dzieci: 11 letnią Lenę i 9 letniego Olka.
Jutro prawdopodobnie wizyta u ginekologa. Boję się bardzo...
Trzymam kciuki za Wasze Kruszynki! ❤️
 
Szkoda, ze jest nas jeszcze tak mało i nic się nie dzieje… jestem styczniowka 2007 i od 16 lat pisze z reszta styczniowek 😊. Od paru lat mamy konto na fb i tam codziennie tworzymy posty. Wszystko jeszcze przed nami 😊, ale miło by było, codziennie od was coś słyszeć. Co prawda ponad połowa z nas nie była jeszcze na usg, ale mam nadzieje, ze z dnia na dzień będzie nas tu przybywać oraz postów tez.
 
Szkoda, ze jest nas jeszcze tak mało i nic się nie dzieje… jestem styczniowka 2007 i od 16 lat pisze z reszta styczniowek 😊. Od paru lat mamy konto na fb i tam codziennie tworzymy posty. Wszystko jeszcze przed nami 😊, ale miło by było, codziennie od was coś słyszeć. Co prawda ponad połowa z nas nie była jeszcze na usg, ale mam nadzieje, ze z dnia na dzień będzie nas tu przybywać oraz postów tez.
Też mam świetną grupe lipcowek 21, mamy grupę na watsap. Dziewczyny są niezastąpione. Ale 16 lat no no 👏👏👏
 
Chyba będzie to czerwiec - mam nadzieję, narazie jesteśmy oboje w szoku, staraliśmy się, ale nie mieliśmy pojęcia, że tak szybko się uda. Zrobiłam dzisiaj test tak o, lekką ręka - na pewniaka, że nic nie będzie, a tutaj...
 

Załączniki

  • 919ffdc9-3e87-4ac9-a8b7-136f0c4194e7.jpeg
    919ffdc9-3e87-4ac9-a8b7-136f0c4194e7.jpeg
    62,2 KB · Wyświetleń: 62
Możecie mnie pocieszyć? 😟 Mam wrażenie, ze moj przyrost bety jest jakiś niski. W poniedziałek miałam 1718, dziś mam 3587. Podglądając co się dzieje u innych, mam wrażenie, ze przyrosty są większe..
 
Możecie mnie pocieszyć? 😟 Mam wrażenie, ze moj przyrost bety jest jakiś niski. W poniedziałek miałam 1718, dziś mam 3587. Podglądając co się dzieje u innych, mam wrażenie, ze przyrosty są większe..
Policz sobie tutaj:
 
reklama
Szkoda, ze jest nas jeszcze tak mało i nic się nie dzieje… jestem styczniowka 2007 i od 16 lat pisze z reszta styczniowek 😊. Od paru lat mamy konto na fb i tam codziennie tworzymy posty. Wszystko jeszcze przed nami 😊, ale miło by było, codziennie od was coś słyszeć. Co prawda ponad połowa z nas nie była jeszcze na usg, ale mam nadzieje, ze z dnia na dzień będzie nas tu przybywać oraz postów tez.
Jeszcze część czerwcowych mam 2023 nie wie że jest w ciąży, więc napewno nas przybędzie:)
 
Do góry