reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

@DobreMyśli widzę, że nas podczytujesz ☺️ Ja myślę co jakiś czas o Tobie- czy wszystko jest w porządku?❤️
Przyłapana 🙈🤭 bardzo mi miło, że o mnie pamiętasz 🥺❤️ na razie ciężko stwierdzić czy jest ok. Byłam już na dwóch wizytach u gina. Z powodu tego jednorazowego plamienia dostałam dupka 3x1. Na pierwszym usg niby był pęcherzyk ale jakiś dziwny, gin dojrzał jakiś płyn przy nim podejrzewał krew. Kazał zrobić badania : mocz, morfologię, tsh i glukoze. Wszystko w normie poza glukoza 🙄 111 mg 😏 powtórzyłam wczoraj jeszcze raz żeby mieć drugi wynik przed wizytą (miałam wczoraj) ale też 111mg 🤦🏼‍♀️. Pojechałam na wizytę, dostałam zalecenie zrobić krzywa 🤢(i skierowanie w razie wu do poradzi diabetologicznej) jutro mam zamiar iść. Usg wczoraj już dużo lepsze ☺️ pęcherzyk ideolo znacząca poprawa, po płynie ani śladu ale czy coś w pęcherzyku było ciężko stwierdzić bo ze stresu tak mu tam nogami latałam , że trudno było mu cokolwiek uchwycić 🙈 przez moment coś było ale jak to zobaczyłam to jeszcze mocniej latałam i guzik 🤷🏼‍♀️🙄 Założył mi już kartę ciąży i umówił na następna wizytę, którą mam w następny poniedziałek. Mam nadzieję, że będzie już serduszko.
 
reklama
Zazdroszczę Wam tych wszystkich wczesnych wizyt ;-) Choćbym chciała, to nie znalazłabym terminu :-( Po mojej izolacji covidowej powtórzyłam dziś betę, przyrost jest OK, więc teraz mogę czekać do USG w następnym tygodniu...;-)
 
Przyłapana 🙈🤭 bardzo mi miło, że o mnie pamiętasz 🥺❤️ na razie ciężko stwierdzić czy jest ok. Byłam już na dwóch wizytach u gina. Z powodu tego jednorazowego plamienia dostałam dupka 3x1. Na pierwszym usg niby był pęcherzyk ale jakiś dziwny, gin dojrzał jakiś płyn przy nim podejrzewał krew. Kazał zrobić badania : mocz, morfologię, tsh i glukoze. Wszystko w normie poza glukoza 🙄 111 mg 😏 powtórzyłam wczoraj jeszcze raz żeby mieć drugi wynik przed wizytą (miałam wczoraj) ale też 111mg 🤦🏼‍♀️. Pojechałam na wizytę, dostałam zalecenie zrobić krzywa 🤢(i skierowanie w razie wu do poradzi diabetologicznej) jutro mam zamiar iść. Usg wczoraj już dużo lepsze ☺️ pęcherzyk ideolo znacząca poprawa, po płynie ani śladu ale czy coś w pęcherzyku było ciężko stwierdzić bo ze stresu tak mu tam nogami latałam , że trudno było mu cokolwiek uchwycić 🙈 przez moment coś było ale jak to zobaczyłam to jeszcze mocniej latałam i guzik 🤷🏼‍♀️🙄 Założył mi już kartę ciąży i umówił na następna wizytę, którą mam w następny poniedziałek. Mam nadzieję, że będzie już serduszko.
Cieszę się, że wszystko idzie w dobrym kierunku ☺️Trzymam kciuki, żeby nie rozwinęła się cukrzyca 🙏 Kolejna wizytę mamy w ten sam dzień - mam nadzieję,że już obie zobaczymy swoje serduszka ❤️
 
Po wizycie. Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym, nastepna wizyta dopiero za 3 tygodnie. Na dzień dobry dostałam 25 eutyrox, w poprzedniej ciąży też brałam, a jeszcze później acard. L4 wypisał już ciążowe więc mam nadzieję że to dobry znak
 
Po wizycie. Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym, nastepna wizyta dopiero za 3 tygodnie. Na dzień dobry dostałam 25 eutyrox, w poprzedniej ciąży też brałam, a jeszcze później acard. L4 wypisał już ciążowe więc mam nadzieję że to dobry znak
Na co bralas acard? :) gratuluję pęcherzyka z pęcherzykiem zoltkowym 😘
 
Ostatnia edycja:
Acard na wysokie ciśnienie. Tydzień przed porodem trafiłam do szpitala bo i tak było wysokie 165/95 i tak już zostałam do porodu. Dupa! Teraz patrzę i tam nie ma nic o pęcherzyku zoltkowym 😱
Na co bralas acard? :) gratuluję pęcherzyka z pęcherzykiem zoltkowym 😘
 

Załączniki

  • 20221004_211027.jpg
    20221004_211027.jpg
    922 KB · Wyświetleń: 88
  • 20221004_211331.jpg
    20221004_211331.jpg
    461,3 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Witam się i ja. Właśnie przeczytałam was od początku.
Pierwszy test zrobiłam 1 października i wyszedł pozytywny. Om miałam 1 września, wiec termin wychodzi mi na 7 czerwca. Wizytę u gin mam 20.10, będzie to 7 tydzień. Nie chce tez iść za szybko, bo u nas wykonuje się tylko 3 USG w ciąży. Podbrzusze jak na okres pobolewa mnie cały czas, już się przyzwyczaiłam, ale dzisiaj zaczęła mnie trochę głowa pobolewac. Mam nadciśnienie tętnicze, a odstawiłam leki, bo nie wiem czy mogę je brać. Jak bol głowy nie ustąpi, to wizyta u gin będzie niestety wcześniejsza.
Mam 35 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem mama 15 letniej Zuzi i 10 letniego Tymona.
 
Do góry