reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2023

Witajcie dziewczyny🙂 Mam 33 lata i dwóch synów 4 i 5 lat 😉 OM 26 sierpnia.. beta przypadkowo robiona 23.09 - 191,5 Szybką wizyta u lekarza z podejrzeniem ciąży pozamacicznej😔. No ale na tym etapie nic nie widać.. więc 30.09 kontrola beta już 5513 i pęcherzyk widoczny w macicy😊
Teraz kontrola 14.10 więc czekam.. niestety dzieci mam chore i ja też załapałam więc czuje się okropnie... katar, kaszel😪 leczę się oczywiście domowymi sposobami i mam nadzieję że pomoże...
Pozdrawiam wszystkie mamusie🙂
 
reklama
Ja byłam wczoraj , z aplikacji 5 +3,pęcherzyk widoczny 7 mm,ale natazie bez pecherzyka żółtkowego. Kazał przyjść za tydzień na szybkie usg ,na razie eythyrox 50 bo w sumie z tym głównie poszłam (tsh 5)betę mam powtórzyć q pon .mam nadzieję że pojawi się mała fasolka .myślałam że jakoś skomentuje mój wiek (43🤣🤣)ale nawet był Ok.
 
Ja byłam wczoraj , z aplikacji 5 +3,pęcherzyk widoczny 7 mm,ale natazie bez pecherzyka żółtkowego. Kazał przyjść za tydzień na szybkie usg ,na razie eythyrox 50 bo w sumie z tym głównie poszłam (tsh 5)betę mam powtórzyć q pon .mam nadzieję że pojawi się mała fasolka .myślałam że jakoś skomentuje mój wiek (43🤣🤣)ale nawet był Ok.
Niechby śmiał komentować :p Skoro zaszłaś w ciążę, to trzeba Ci pomóc, bez komentarzy ;-) W niektórych krajach kobiety w tym wieku zgłaszają się do lekarza, by starać się o dziecko, także wszystko jest możliwe :-)
 
Co sądzicie o moim wyniku?
 

Załączniki

  • 4b660567-a110-40e4-aef0-61524f946254.jpeg
    4b660567-a110-40e4-aef0-61524f946254.jpeg
    31,5 KB · Wyświetleń: 105
Witam wszystkie nowe mamusie 😊.
Ide jutro do lekarza. Ten bol podbrzusza nie daje mi spokoju. Jest to moja 3 ciąża, ale po tylu latach to już zapomniałam jak to jest 🙈. Niestety nie mam terminu, wiec będę czekała w kolejce, ale to się da. Byłam dziś tak zalatana, ok wszędzie poruszałam się autem, nawet z synem kino zaliczyłam i po kinie zaczęło mnie podbrzusze bolec jeszcze intensywniej. Właśnie położyłam się do łóżka. Z chęcią wzięłabym ciepła kąpiel, bo ona mi zawsze pomaga, No ale nie powinno się 🙄. Marzy mi się tez termofor, ale tez nie mogę…
 
reklama
Do góry