reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja mam od tygodnia infekcje górnych dróg oddechowych. I mierzyłam temperaturę, cały czas mam granice od 36,9 do 37,4. Gdzie ja wiecznie temperatura 35. Zrobiłam przed okresem test owulacyjny i ku mojemu zdziwieniu, wyszedł pozytywny jak nigdy. Pojechałam szybko do apteki i na dwóch ciążowych tez pozytyw. Ze dwa razy dziennie zaboli mnie podbrzusze. Więcej objawów nie mam. No jeszcze napady na słodycze😅 w poniedziałek powtarzam betę.
No i jak wynik ?Ja dziś zrobilam 3417.0,progesteron 34.0 ale tsh 5.0.pojde w środę do gona ,bo to tsh wysokie
 
reklama
A propos TSH - ja biorę leki od ok. 2 lat, ale to tylko w ramach starań o ciążę, bo tak naprawdę nie miałam niedoczynności, chodziło o ten słynny poziom ok. 1. Badałam się ostatnio 3 miesiące temu i wszystko było OK, ale powtórzyłam badanie kilka dni temu - i poziom już nieźle wzrósł! Jutro mam wizytę u endokrynologa, zobaczę, co mi poradzi na tym etapie...
 
Jestem już po wizycie - pęcherzyk w macicy, za tydzień kolejna wizyta ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20221003_194831.jpg
    IMG_20221003_194831.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry