reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Fakt na brzuszek ciążowy jeszcze za wcześnie choć opuchnięcie od progesteronu może dawać taki efekt. 3 tygodnie temu kupiłam spodnie, takie fajne dopasowane, dziś np już są lekko obcisłe w pasie. I druga kwestia, jeśli to kolejna ciąża to często brzuch rośnie szybciej
 
Fakt na brzuszek ciążowy jeszcze za wcześnie choć opuchnięcie od progesteronu może dawać taki efekt. 3 tygodnie temu kupiłam spodnie, takie fajne dopasowane, dziś np już są lekko obcisłe w pasie. I druga kwestia, jeśli to kolejna ciąża to często brzuch rośnie szybciej
Ja nie mam żadnych objawów, wczesniej jak sie was pytalam to bolalo mnie podbrzusze max 2 razy dziennie dosłownie na minute bol taki okresowy ale dzien przed wizytą przestal bolec brzuch, nie mam żadnych objawów :)
 
Ja też czuje się prawie normalnie, gdybym nie wiedziała to pewnie niczego bym nie zauważyła, gorzej czułam się 2 tygodnie temu. Zbieram się powoli, żeby zapisać się do lekarza, ale nie chcę iść za wcześnie, a z drugiej strony potem się zastanawiam, czy wszystko ok.
 
Ja mam od tygodnia infekcje górnych dróg oddechowych. I mierzyłam temperaturę, cały czas mam granice od 36,9 do 37,4. Gdzie ja wiecznie temperatura 35. Zrobiłam przed okresem test owulacyjny i ku mojemu zdziwieniu, wyszedł pozytywny jak nigdy. Pojechałam szybko do apteki i na dwóch ciążowych tez pozytyw. Ze dwa razy dziennie zaboli mnie podbrzusze. Więcej objawów nie mam. No jeszcze napady na słodycze😅 w poniedziałek powtarzam betę.
 
reklama
Do góry