reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Znalazłam w torebce dwa testy, mam na pamiątkę 😍 jeszcze nigdy nie były tak czerwone w uwaga 30 sekund ✊🏼😁 aż mi się humor poprawił wieczorem
 

Załączniki

  • IMG_2948.jpeg
    IMG_2948.jpeg
    36 KB · Wyświetleń: 64
Dzisiaj mi zaczelo być niedobrze, ale nie wymiotuje. K. smaży właśnie placki ziemniaczane. Uciekłam z kuchni, bo smród niesamowity 😅, ale z chęcią zjem 🙈. Jak nie muszę gotować to zjem coś, ale jak mam wymyślić co ugotować i to zrobić to aż mi niedobrze na sama myśl 🙈
 
Dzisiaj mi zaczelo być niedobrze, ale nie wymiotuje. K. smaży właśnie placki ziemniaczane. Uciekłam z kuchni, bo smród niesamowity 😅, ale z chęcią zjem 🙈. Jak nie muszę gotować to zjem coś, ale jak mam wymyślić co ugotować i to zrobić to aż mi niedobrze na sama myśl 🙈

Mój chłop to wielbiciel placków, znam ten ból smrodu w całym domu… On zawsze je robi, ja nigdy 🤣 i jak są to zjem a jak nie to w życiu mi się nie chce samej smażyć 🫣
A do posiłków to w ogóle teraz nie mam weny… Macie jakieś swoje „jadłospisy” do polecenia? 😀
 
Mój chłop to wielbiciel placków, znam ten ból smrodu w całym domu… On zawsze je robi, ja nigdy 🤣 i jak są to zjem a jak nie to w życiu mi się nie chce samej smażyć 🫣
A do posiłków to w ogóle teraz nie mam weny… Macie jakieś swoje „jadłospisy” do polecenia? 😀
ja to bym mogła non stop jeść makaron z pomidorami, cukinią i serem żółtym. Takie proste, a takie dobre i to tak mam już ze 3 miesiące, także to nie zachcianka ciążowa 🙈
 
Dzisiaj mi zaczelo być niedobrze, ale nie wymiotuje. K. smaży właśnie placki ziemniaczane. Uciekłam z kuchni, bo smród niesamowity 😅, ale z chęcią zjem 🙈. Jak nie muszę gotować to zjem coś, ale jak mam wymyślić co ugotować i to zrobić to aż mi niedobrze na sama myśl 🙈
Mam identycznie, jak mam coś gotować i myśleć o tym to nie zjem, a jak dostanę gotowe to jest ok :)
 
reklama
Do góry