reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ma lub miała któraś z Was plamienia, takie mikro i to brązowe? Lekarz w piątek, ja miałam plamienie takie w niedzielę rano, myślała że to początek miesiączki, a przed chwilą znowu to samo... Takie brązowe nitki podczas podcierania... Już odchodzę od zmysłów :(
Może zbadaj progesteron?? U mnie znajoma tak miała i się okazało że progesteron lekko spadł. Ale może skontaktuj się z lekarzem napewno coś doradzi 🙂🙂
 
reklama
Ma lub miała któraś z Was plamienia, takie mikro i to brązowe? Lekarz w piątek, ja miałam plamienie takie w niedzielę rano, myślała że to początek miesiączki, a przed chwilą znowu to samo... Takie brązowe nitki podczas podcierania... Już odchodzę od zmysłów :(
w poprzedniej ciąży miałam tak jednorazowo rano przez dwa dni (wzięłam to za plamienie implantacyjne) ale było to jeszcze chyba przez ⏸️ z tego co pamiętam. Skontaktuj się z lekarzem albo zbadaj progesteron, bo może masz za niski poziom. Z tego co większość dziewczyn tu pisze to brązowe plamienia to stara krew, ale ja bym mimo wszystko skonsultowała to z lekarzem.
 
Cześć dziewczyny, termin na 1 czerwca ✊ czytam forum już od jakiegoś czasu, na mdłości i wymioty dostałam od lekarza xonvea, wczoraj pierwsza dawka dwie tabletki, oby było lepiej. Może polecacie coś jeszcze 🙏 🤢
 
80 zł bo musiałam je mieć i koniec 🤭
Na zamówienie 75 zł
Tabletki są drogie to tylko 20 sztuk, a dawka może wynosić nawet 4 tabletki dziennie, oby dwie pomagały, już nie ważne ile one kosztują 🤭

No drogie a na krótko starczają.
Ja dostalam receptę na nie właśnie plus na torecan jakby te nie pomagały.
I nie kupiłam w końcu tych bo stwierdziłam, ze za taką cene jak mają nie pomóc pewnie to nie będę kupowac. I chyba miałam rację bo nawet te mocniejsze, które rzekomo miały na pewno pomoc tez nie dają rady..
 
reklama
A w pierwszej ciąży brałam Atosse, to mi życie ratowało wtedy. Świetne byly... a teraz niby nie mogą juz ich przepisywać, bo mogą być szkodliwe, tylko ze ten torecan tez moze byc szkodliwy. A tamte przynajmniej pomagały i to BARDZO. 😞
 
Do góry