reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Cześć mamuśki! Jestem tu nowa. Obecnie 18 tydzień ciąży. U mnie wszelkie dolegliwości ciążowe na szczęście ustąpiły, piersi mam powiększone, lekko zciemniały i sutki mam jak radary 😉 .
O dzidziusia staraliśmy się przeszło dwa lata bezskutecznie ( PCOS , endometrioza ) utrudniały sprawę. W momencie kiedy zrezygnowałam ,poddałam się operacji usunięcia ognisk endometriozy i zaraz po operacji zdecydowałam o przyjmowaniu leków na endo- są jak tabletki antykoncepcyjne tylko dawka hormonu jest mocniejszą po 4 dniach przyjmowania ujrzałam 2 kreski 🙃.
Dzidziuś nie chciał się ujawnić, w związku ze wcześnie wykrytą ciążą na początku było podejrzenie ciąży poza macicznej, później brak akcji serduszka , później plamienia - dosyć intensywne a teraz jest już wszystko w porządku. W końcu spokojnie mogę cieszyć się ciążą.
Wczoraj miałam wizytę i Pani ginekolog powiedziała ,że moje maleństwo coraz mniej wygląda na dziewczynkę, mimo tego ,że jeszcze 3 tygodnie temu była mowa o dziewczynce.
Powiedzcie mi proszę czy wy u mojej kruszynki widzicie siusiaka czy może pępowinę?
Pozdrawiam Kinga
 

Załączniki

  • IMG-20220105-WA0000.jpeg
    IMG-20220105-WA0000.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 78
reklama
Cześć mamuśki! Jestem tu nowa. Obecnie 18 tydzień ciąży. U mnie wszelkie dolegliwości ciążowe na szczęście ustąpiły, piersi mam powiększone, lekko zciemniały i sutki mam jak radary 😉 .
O dzidziusia staraliśmy się przeszło dwa lata bezskutecznie ( PCOS , endometrioza ) utrudniały sprawę. W momencie kiedy zrezygnowałam ,poddałam się operacji usunięcia ognisk endometriozy i zaraz po operacji zdecydowałam o przyjmowaniu leków na endo- są jak tabletki antykoncepcyjne tylko dawka hormonu jest mocniejszą po 4 dniach przyjmowania ujrzałam 2 kreski 🙃.
Dzidziuś nie chciał się ujawnić, w związku ze wcześnie wykrytą ciążą na początku było podejrzenie ciąży poza macicznej, później brak akcji serduszka , później plamienia - dosyć intensywne a teraz jest już wszystko w porządku. W końcu spokojnie mogę cieszyć się ciążą.
Wczoraj miałam wizytę i Pani ginekolog powiedziała ,że moje maleństwo coraz mniej wygląda na dziewczynkę, mimo tego ,że jeszcze 3 tygodnie temu była mowa o dziewczynce.
Powiedzcie mi proszę czy wy u mojej kruszynki widzicie siusiaka czy może pępowinę?
Pozdrawiam Kinga
Cześć, gratuluję upragnionej ciąży 🥰
Ja niestety od dołu nigdy nie odróżniam płci 😅 może jutro się dowiem na wizycie kto siedzi w brzuszku 😀
Na kiedy masz TP? 😊
 
Co polecacie dziewczyny przeciw rozstępom? Na początku od razu mi całe piersi popękały i boję się, że to samo będzie z brzuchem.Na razie po prostu nawilżam balsamem, tłustymi kremami i maścią witaminową bo bardzo pomogła mi na suchą skórę na twarzy.Brzuch póki co jest czysty.Ale chciałabym kupić sobie coś konkretnego przeciw rozstępom.Zastanawiam się nad kremem firmy Mustella.Miałyście go może?
Mam, używam i póki co ani śladu po rozstępach a brzuszek już rośnie (jest tez dość wydajny) :) słyszałam też ze kosmetyki dla dzieci z tej firmy są bardzo dobre ?
 
Moje drogie, jestem tu krótko, być może ten temat się już tu wcześniej pojawił... więc wybaczcie :)
Może któraś z Was też zastanawia się nad wyborem łóżeczka - dostawki. Waham się między Chicco Next To Me Magic a Kinderkraft Neste Air.
Ciekawią mnie Wasze opinie na ten temat, a może macie jakieś doświadczenia? Dostawki chicco są 2 razy droższe, zastanawiam się z czego to wynika? Czy naprawdę warto dopłacić do chicco?
 
Moje drogie, jestem tu krótko, być może ten temat się już tu wcześniej pojawił... więc wybaczcie :)
Może któraś z Was też zastanawia się nad wyborem łóżeczka - dostawki. Waham się między Chicco Next To Me Magic a Kinderkraft Neste Air.
Ciekawią mnie Wasze opinie na ten temat, a może macie jakieś doświadczenia? Dostawki chicco są 2 razy droższe, zastanawiam się z czego to wynika? Czy naprawdę warto dopłacić do chicco?
Ja dla.piereszego synka kupiłam dostawie Kinderkraft i super się sprawdzila. Nie wiem co Chicco mogłoby zaoferować więcej. Teraz drugi synek też będzie w tej dostawcę spał.
 
Ja nie mam pojęcia jak taka lista powinna wyglądać.To moja pierwsza ciąża, muszę to przestudiować w Internecie.Wózeczek kupuje dziadek i wanienke.A poza ciuszkami i pielęgnacją to nie wiem co jeszcze.
Ja też właśnie na podstawie internetu robiłam liste :) pewnie będę jeszcze coś dopisywała
 
Cześć mamuśki! Jestem tu nowa. Obecnie 18 tydzień ciąży. U mnie wszelkie dolegliwości ciążowe na szczęście ustąpiły, piersi mam powiększone, lekko zciemniały i sutki mam jak radary 😉 .
O dzidziusia staraliśmy się przeszło dwa lata bezskutecznie ( PCOS , endometrioza ) utrudniały sprawę. W momencie kiedy zrezygnowałam ,poddałam się operacji usunięcia ognisk endometriozy i zaraz po operacji zdecydowałam o przyjmowaniu leków na endo- są jak tabletki antykoncepcyjne tylko dawka hormonu jest mocniejszą po 4 dniach przyjmowania ujrzałam 2 kreski 🙃.
Dzidziuś nie chciał się ujawnić, w związku ze wcześnie wykrytą ciążą na początku było podejrzenie ciąży poza macicznej, później brak akcji serduszka , później plamienia - dosyć intensywne a teraz jest już wszystko w porządku. W końcu spokojnie mogę cieszyć się ciążą.
Wczoraj miałam wizytę i Pani ginekolog powiedziała ,że moje maleństwo coraz mniej wygląda na dziewczynkę, mimo tego ,że jeszcze 3 tygodnie temu była mowa o dziewczynce.
Powiedzcie mi proszę czy wy u mojej kruszynki widzicie siusiaka czy może pępowinę?
Pozdrawiam Kinga
Witamy :) faktycznie dużo się działo na początku, oby teraz już było z górki :) tego Ci życzę!
Co do USG nie pomogę, kiepska jestem z odczytu obrazu USG, na zdjęciu które wkleiłaś to w ogóle nie wiem gdzie co jest ;)
 
reklama
Ja nie mam pojęcia jak taka lista powinna wyglądać.To moja pierwsza ciąża, muszę to przestudiować w Internecie.Wózeczek kupuje dziadek i wanienke.A poza ciuszkami i pielęgnacją to nie wiem co jeszcze.
Oj jest tego mnóstwo! Można znaleźć dużo takich list wyprawkowych w necie, a jak chcecie to mogę wkleić swoją listę którą robiłam przy pierwszym dziecku, tylko musiałabym ją lekko zmodyfikować bo juz wiem co się faktycznie przydaje ;)
 
Do góry