reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Albo nie potrzebujecie takiej ilości snu juz jak na poczatku. Ja na początku chodziłam spać 21-22 i spalam do rana. Teraz nie ma takiej opcji zebym zasnela o tej porze i zasypiam w okolicach 24-1 i spie do rana, ale i tak się przebudzam na chwile zeby zobaczyć która godzina. Dzisiaj wlasnie z 5x tak mialam :(
No ja mam problem żeby spać w nocy ale potem jak już mnie zetnie nad ranem to śpię do 12 🥴 może to jest właśnie takie błędne koło... Za długo się rano i później wieczorami man problem. Spróbuje się jakoś poprzestawiać 😁
Jadłam tego drwala 😂😂😂😂😂😂 mój się mnie pyta skąd takie zachcianki mam 😂😂 ale że schudłam w ciągu 10dni 1,5kg więc szybko mnie zabrał bo on myśli że jak ja chudnę to dziecko nie je 😅
Zjadłam pół drwala, pyszny ale za długo nie jadłam i po paru gryzach byłam pełna, a zaraz było mi nie dobrze.. Teraz czuje się lepiej bo ścisk żołądka puścił i żałuję że nie dojadlam tego drwala 😂🤣😂😂🤣🤣
No ja też po paru kesach czułam się taka pełna... Zjadłam połowę a później dojadłam w domu. Ale i tak odbijało mi się pół nocy 🙈
 
@Passtelova gratulacje ❤ kolejny chlopak na grupie.
Czytam wlasnie ksiazeczki, ktore dostalam od swojego gin.
Kobieta powinna spac co najmniej 9h. Najzdrowiej i najbezpieczniej jest spac na lewym boku. Jesli spimy na wznak to dziecko moze uciskac na aorte co zmniejsza doplyw krwi do lozyska. 🤔Wiedzialyscie o tym?
Tak slyszlalam. Myślę, że to ma zwłaszcza znaczenie u osób z zaburzeniem krzepnięcia. Ale to raczej na późniejszym etapie kiedy brzuch jest już ciężki :)
Od niedawna śpię czasem na plecach bo wtedy nie boli mnie kręgosłup. Niestety na brzuchu jest mi już niewygodnie. 😔
 
prowadzę głównie na NFZ ale mój lekarz ma podpisane też z Luxmed więc dał mi skierowanie bo mam to w pakiecie. My mamy wydruk co mamy w pakiecie swoim zawarte. Mąż w pracy takie coś dostał każde badanie rozpisane i jaki lekarz też. Na luxmed chodzę do endo i do diabetologa tylko i wylacznie.

A badania krwi czy nawet wymaz z nosa córce kiedyś robiłam i tam gdzie oni mieli podpisane z placówką nie chcieli 8 miesięcznej wtedy dziewczynce pobrać patyczkiem z nosa wymazu więc pobrali gdzie indziej a ja im wysłałam fakturę i oddali mi kasę cała na konto
Tak, tak, ja mam pakiet z luxmedu z pracy i wlicza się w to prowadzenie ciąży, ale zastanawiam się po prostu czy mimo iż nie prowadzę tam ciąży tylko prywatnie to i tak mogłabym na kartę ciąży wykonywać badania u nich :) no nic, dopytam w rejestracji.
 
Oooo prowadzisz ciążę w luxmedzie? Ja nie i zastanawiam się czy mimo wszystko na kartę ciąży w luxmedzie mogę sobie wykonywać badania np z krwi? Orientujesz się może? ☺️
ja też mam kartę ciąży w luxmed. Masz pakiet? Bo ja mam założoną kartę przez moją gin, ale to ona zleca badania
 
Tak, tak, ja mam pakiet z luxmedu z pracy i wlicza się w to prowadzenie ciąży, ale zastanawiam się po prostu czy mimo iż nie prowadzę tam ciąży tylko prywatnie to i tak mogłabym na kartę ciąży wykonywać badania u nich :) no nic, dopytam w rejestracji.
zadzwon na infolinię, najwyżej przekierują Cię na teleporadę(jesli nie mozesz przyjsc stacjonarnie) tylko ja bym dodała w załączniku zdjęcia karty ciąży przez portal
 
ja też mam kartę ciąży w luxmed. Masz pakiet? Bo ja mam założoną kartę przez moją gin, ale to ona zleca badania
Mam pakiet, ale kartę ciąży mam założoną prywatnie... Dopytam na pewno ☺️

A jeśli chodzi o spanie to poczytajcie sobie artykuł u mamyginekolog o spaniu w ciąży, bardzo ciekawy ☺️

A to położenie względem macicy toooo jeśli ja wiem że dzidzia jest po lewej stronie to o to chodzi, tak? ☺️ Zawsze właśnie leży bardziej po lewej i nawet wiem że z lewego jajnika była owulacja i po lewej stronie mnie kłuje od czasu do czasu, więc sobie tam pływa 👶🏻❤️
 
reklama
To u mnie się sprawdza :D ale już ten mityczny, chiński kalendarz już nie. Zawsze podchodzę do tego, że tak naprawdę to 50/50% szans, że się potwierdzi. Tylko moja intuicja głośno krzyczy, że mam chłopaka w brzuchu ❤️ A jej ufam i jak widać z dobrym skutkiem. (Choć wiadomo, to nadal 50/50, że mi się udało 😂).

W ogóle nie mi kazał nie wracać z badań bez dziewczynki, bo przypadkiem ustalilismy przecudowne, więc szukamy teraz imienia dla chłopca :p
 
Do góry