reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, dopiero pisałam że piersi od 2 dni nie bolą i znowu sobie coś wywołałam 😭 kurcze, w pierwszej ciąży bolały ale chyba nie aż tak 😭

Są jakieś sposoby na to? Okłady jakieś czy coś? Bo naprawdę już wysiadam...
Stanika nawet nie próbuje ściągać dzisiaj 🙄
Ja ostatnio miałam aż pieczenie. Płakać mi się chciało.. ale odpuściło i teraz jest całkiem normalnie..
 
Dziewczyny mam pytanie, mówi się, że każde dziecko jest inne (mowa o rodzeństwie). Jak to wygląda z Waszego doświadczenia lub obserwacji maluchów rodziny czy znajomych.


Nie ukrywam, że nasza mała jest bardzo żywym dzieckiem, tak się zastanawiam czy kolejny potomek może okazać się jeszcze bardziej żywym srebrem 🤔 miłego wieczoru
 
A dobrze robisz ten zastrzyk? Łapiesz odpowiednio gruby fałd skóry i wstrzykujesz powoli? Szczerze mówiąc nie spotkałam się z czymś takim 🤔
A może to nie są skurcze tylko po prostu boli Cię skóra po zastrzyku? Ja tak czasami mam, że jak się nieodpowiednio zegnę, to czuję taki dziwny ból, tylko ja mam już kilka siniaków i to pewnie dlatego.
Na Twoim miejscu nie czekałabym do 3 grudnia, bo jednak skurcze trzeba szybciej skontrolować.
Dziś zrobiłam w boczek i wolniej. Żadnych skurczy:)
 
Mój najstarszy był dzieckiem z ADHD. Wszędzie było go pełno, a ja na sekundę dopuściłam go z oka, to pakował się w kłopoty. Drugi i trzeci -przeciwieństwo. Córka to samo :) każde dziecko zupełnie inne było i jest :)
 
Jak tam wieczór mija? ;)
Ja powoli wracam do żywych! Jeszcze kaszle, ale już coraz mniej, więcej energii mam i już nie boli mnie głowa jak przez całe 1.5 tygodnia 😒😁
Dzisiaj mam urodziny to trochę posiedziałam sobie z mezem, teściowa z babcią wpadły na obiad i sobie siedzieliśmy!🤭🤭
 
reklama
Do góry