reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Tez chętnie się dowiem ;) wiem że w którys sklepie getta czy calzedonia czy esotiq są jakieś ciążowe fajne z tego co koleżanka mówiła ale cena ponad 100 chyba 130 ... jakbym wiedziała że będę w tym chodzić to nie byłoby szkoda :) ważne żeby nie prześwitywały 😜
no ceny tych ciuchów ciążowych to porażka. Znalazłam fajne sztruksy i jak zobaczyłam cenę 289 zł to już mi się odwidzialo
 
Oo przybijam 5 we wzroście :D niestety u mnie taka waga to była jakieś 15 lat temu.... teraz ehhh choć nikt nie wierzy w moją wagę, bo jednak ma ona tą możliwość żeby się rozłożyć na te metry ;D
Całe liceum i większość studiów ważyłam 58 kg. I jak mówię ludziom, że tyle przytyłam, to się dziwią i mówią, że nie widać. Ale widać, po twarzy, brzuchu, tylku😂 prawda jest taka, że zawsze chciałam ważyć z 75 kg, ale ostatecznie stwierdziłam, że źle mi z taką masa. Teraz już nic nie zrobie. Miałam trochę nadzieję, że przy takim wzroście brzuszek będzie widoczny trochę później, ale dzisiaj już mi go ciężko wmiescic w spodnie
 
Czesc dziewczyny🙂 mam na imie Ania i chialabym dolaczyc do Waszego zacnego grona😉 mam termin na 10 czerwca (obecnie 10 tydzien, 9+4). Jestem po dzisiejszej wizycie, Malenstwo ma 3 cm i piekne raczki i nóżki ❤️ serduszko 174 uderzenia❤️
Jak wiekszosc z Was jestem po przejściach (mam za soba 4 ciaze biochem. i jedna poronienie w 8 tyg). Ale po tych perturbacjach udalo sie i mamy 2,5 letnia corcie (i starsza 10 letnia, ktora byla z pierwszej bezproblemowej ciazy). Dlatego mocno liczę, ze i tym razem sie uda.
Witamy Cię ❤️Ja również mam termin na 10.06
 
Właśnie jestem po wizycie. Jest serduszko ❤️ myślałam że się popłacze ze szczęścia. Pierwszy raz je zobaczyłam . Na chwilę obecną wszystko jest w porządku. Mam lekkie krwawienie z macicy ale nie jest niepokojące. Mam niski progesteron i być może to jest powodem. Dlatego zwiększył mi dawkę progesteronu . Mam nadzieję że już nic złego się nie wydarzy
Super ;) jaki masz progesteron?
 
Sprawdzałam w poprzedniej karcie ciąży, najczęściej mam wizyty co 3 tygodnie, raz nawet była przerwa 5 tygodni teraz widzę, że w podobnych tygodniach ciąży ustala mi terminy. Mam wrażenie, że gutaj w DE kobiety mają tych wizyt mnoej niż w Polsce.
 
Właśnie jestem po wizycie. Jest serduszko ❤️ myślałam że się popłacze ze szczęścia. Pierwszy raz je zobaczyłam . Na chwilę obecną wszystko jest w porządku. Mam lekkie krwawienie z macicy ale nie jest niepokojące. Mam niski progesteron i być może to jest powodem. Dlatego zwiększył mi dawkę progesteronu . Mam nadzieję że już nic złego się nie wydarzy
Widzisz a tak sie martwilas ❤gratulacje
 
reklama
Do góry