reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Muszę się podzielić z wami moim czarnowidztwem. @ mialam 24 sierpnia owu na bank 12 września bo bolały mnie wtedy jajnik test zeobilam 25 września i wyszedl pozytywny plamienia zaczęłam mieć 30 września i wtedy poszłam do gina on cos tam widzial. Dzisiaj już nic nie widział zbytnio a beta 87. Po przemyśleniu tego wszystkiego chyba to była cb zobaczymy w czwartek jeszcze czy będzie spadek ale tak sobie to przemyślałam bo inaczej nie możliwe to jest
 
reklama
Muszę się podzielić z wami moim czarnowidztwem. @ mialam 24 sierpnia owu na bank 12 września bo bolały mnie wtedy jajnik test zeobilam 25 września i wyszedl pozytywny plamienia zaczęłam mieć 30 września i wtedy poszłam do gina on cos tam widzial. Dzisiaj już nic nie widział zbytnio a beta 87. Po przemyśleniu tego wszystkiego chyba to była cb zobaczymy w czwartek jeszcze czy będzie spadek ale tak sobie to przemyślałam bo inaczej nie możliwe to jest
potrzebujesz może porozmawiać priv?
 
potrzebujesz może porozmawiać priv?
Nie dzuekj juz to przetrawiłam ja już żyje z ta mysla od 30 od pierwszego plamienia chociaz mialam nutkę nadzieji. Jedna cb przeszlam juz teraz druga dam radę. Dobrze ze mam 6 letnia córkę jest łatwiej dzięki temu. W piątek usłyszę to od gina pewnie. No coz trzeba będzie się starać znowu tylko tym razem test zrobię chyba w 7 tyg
 
Nie dzuekj juz to przetrawiłam ja już żyje z ta mysla od 30 od pierwszego plamienia chociaz mialam nutkę nadzieji. Jedna cb przeszlam juz teraz druga dam radę. Dobrze ze mam 6 letnia córkę jest łatwiej dzięki temu. W piątek usłyszę to od gina pewnie. No coz trzeba będzie się starać znowu tylko tym razem test zrobię chyba w 7 tyg
Kochana bardzo mi przykro.. ale takie sytuacje właśnie pokazują jakie kobiety są silne ❤️
 
reklama
Do góry